Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 piszczy

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 piszczy

@mihawooo  konwerter ONT nie spowalnia internetu, jest prawie 1Gb/s, bo pełnego nikt nie ma, jeśli w konfiguracji routerów jesteś słaby, to odpuść podmianę routera, poprawić zasięg wi-fi można wzmacniaczem, pełno tego w sklepach, choć jak dobrze umiejscowisz FunBox6, to też będzie dobry zasięg, na początek może zmień trochę jego lokalizację, jak się da oczywiście.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Funbox 6 piszczy


@mihawooonapisał(-a)

Pytam, bo sam myślałem o tym rozwiązaniu, ponieważ zasięg wifi FB6 to jeden wielki żart


Z ciekawości zapytam na jakiej przestrzeni sprawdzałeś.
Ja mam mieszkanie w bloku i u mnie w najdaszych zakątkach pełne 600 Mbit/s po WiFi, 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 piszczy


@Sebastian1napisał(-a)

@mihawooonapisał(-a)

Pytam, bo sam myślałem o tym rozwiązaniu, ponieważ zasięg wifi FB6 to jeden wielki żart


Z ciekawości zapytam na jakiej przestrzeni sprawdzałeś.
Ja mam mieszkanie w bloku i u mnie w najdaszych zakątkach pełne 600 Mbit/s po WiFi, 


U mnie też brak problemów z wifi FB 6, nawet u sąsiadki piętro wyżej mam dobre połączenie na telefonie z mojego routera.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 209
  • 387
  • 0

Funbox 6 piszczy

Mój Funbox też piszczy. Czy to sprawia, że nadaje się do reklamacji i wymiany? Czy są sztuki, które nie piszczą?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Funbox 6 piszczy

Każdy piszczy bo mają cewki, jedne będą piszczeć bardziej inne mniej, ale każdy będzie piszczał. Proponuje się nauczyć z tym żyć.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 piszczy

W Orange jak to jest sprzęt na dzierżawę to ogólnie można go wymienić. Myślę, że nie powinieneś mieć większych problemów aby zgłosić wymianę. 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6 piszczy

@Piotrek94  są sztuki które są ok, ale trzeba mieć fart 😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 piszczy

@Piotrek94  jak najbardziej możesz próbować wymiany jeśli piski są zbyt głośne (mój nie piszczy wogóle, może miałem farta, głuchy raczej nie jestem, bo w domu wszyscy mówią że nie słyszą żadnych dźwięków z routera).


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Funbox 6 piszczy

Wymieniają bez problemu, u mnie na szczęście wystarczyła tylko jedna wymiana, żeby dostać wystarczająco cichy (ale i tak słyszalny). Dodatkowo schowałem sobie do szuflady, co wystarcza