Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

@PeterMac  skoro jeszcze nie masz nowej wersji, podejrzewam że aktualizują w jakiś określony sposób (pakietami pod względem dat wydania sprzętu lub po numerach określonych partii). Jak zassie nowy soft to daj znać czy coś się zmieniło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 200
  • 0

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Właśnie sprawdziłem u siebie.  Wersja softu stara czyli z 14 na końcu, aktualizacja pokazuje , że jest najnowsza także czekamy.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Meh - też ciągle stara wersja.
Faktycznie - przydałby się jakiś change log.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 26
  • 72
  • 0

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Sorka że tak późno ale miałem przez ostatnie 5 miesięcy urwanie głowy. Mój telefon to huawei p smart 2019 i odczyty na nim to maks 250 download a upload 50 a czasami nawet 100. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Pytałem na czat Orange jak tam moje zgłoszenie sie ma 🙂 bo juz troche mineło czasu od jego zgłoszenia. Niestety nic wiecej nie mają, staneło na tym ze przekazali sprawę informatykom. Natomiast co do nowej wersji firmware to mówią ze jest to wprowadzane etapami i trudno określić kiedy mozna otrzymać nową wersje. Pozostaje mi czekać, moze akurat to poprawiono. Jak tylko otrzymam nową wersje to dam na pewno tu znać.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

@PeterMac  czyli jest tak jak mówiłem, soft wprowadzają etapami, co do problemu z tego wątku to muszę Cię zmartwić ale ta łata tego niestety nie naprawia ☹️


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Właśnie mój FB6 otrzymał wspomnianą aktualizację. Siedzie przy kompie i mnie rozłączyło dwa razy z WiFi mówię sobie co jest u licha :), ale pomysłałem ze moze to wlasnie aktualizacja sie robi - bingo :).

Niestety tak jak slav72 pisałeś, bez zmian, nie poprawili, nadal mój telefon łączy sie na pół gwizdka 1x1 - 433Mbps.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 200
  • 0

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Witam. Czy coś się w sprawie ruszyło? Ostatnia aktualizacja nie przyniosła rozwiązania problemu? Minęło trochę czasu i chciałem zapytać o nowe informacje.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?

Mogę potwierdzić wolne prędkości po WIFI w Funboxie 6, oczywiście nie na wszystkich urządzeniach. Na moim telefonie jest 900mbit, ale już na konsoli Xbox Series X ledwo 250mbit.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6 - mniejsze prędkości po Wi-Fi niż Funbox 3. Czy tak ma być?


@wolfheartnapisał(-a)

Witam. Czy coś się w sprawie ruszyło? Ostatnia aktualizacja nie przyniosła rozwiązania problemu? Minęło trochę czasu i chciałem zapytać o nowe informacje.

 


Raczej nic, mogę potwierdzić to samo co kolega @Czullo, problemów brak na nowszych sprzętach, a już w ogóle bezproblemowo na sprzętach z Wi-Fi 6 (z kartą np. ax 200), ostatnio stałem się posiadaczem takowych (laptop, telefon, dekoder). Niestety na sprzętach o których pisaliśmy w temacie wcześniej dalej to samo ☹️.