Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 86
  • 0

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

niestety standardowe (A40)

Screenshot_20221212-161719_Settings.jpgScreenshot_20221212-161739_Settings.jpgScreenshot_20221212-161756_Call settings.jpgScreenshot_20221212-161812_Settings.jpgScreenshot_20221212-161859_Settings.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

@migaw Twoje ustawienia zasadniczo nie różnią się od tych w moich telefonach (poza operatorem komórkowym - u mnie magenta), więc nie bardzo rozumiem "o co kaman" z Twoim problemem...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 86
  • 0

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

ja też nie 😄


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12432
  • 57

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

@migaw  ja nie widzę problemu, przecież wyłączyć Wi-Fi to sekunda, sam tak robię 😎

Mam Motorolę i Xiaomi i takich problemów nie było nigdy.

Do fabrycznych ustawień telefony i FunBox6 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

@IreneuszCD  tak jak pisałem wcześniej - w pierwszej kolejności reset słuchawek, potem jak to nie pomoże - myślimy dalej..


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 86
  • 0

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

na razie zrobiłem reset ustawień sieciowych A21s


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 86
  • 0

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

niestety, nie pomogło 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

@migaw , zainstaluj sobie w A21s i A40 aplikację Mój Funbox, daj jej w obu smartfonach wszystkie uprawnienia, siądź naprzeciwko FB 6 i jeżeli nie są sparowane, to daj się im wykazać. Z klucza WPA powinny wystarczyć pierwsze 8 znaków, a jak to nie pomoże, to pewnie będzie trzeba wpisać kompletne WPA. Jak już to będziesz miał zrobione, to spójrz w aplikacji, czy widzą smartfony FB6. Wkurz go, i odetnij mu dostęp Wi Fi, albo całkiem go usuń z obu. Bo jeżeli wg instrukcji z Orange z ustawieniami konfiguracyjnymi telefonu, przypisanymi do konkretnej wersji Androida, masz wszystko ok, to appka FB (przynajmniej u mnie) słuchała się tego, co sama ma w swoim interfejsie, i co Ty chcesz osiągnąć z dostępnych w niej możliwości. Potem możesz zrobić test po połączeniu przez WiFi z FB6 i smartfonami. Appka FB powinna być sparowana, a jeśli tak nie jest, to nie wierzę, że oba telefony mają coś skopane, a inne nie. Wyjedź autem gdzie pieprz rośnie i jak mówisz, że wyłączasz Wi Fi, to musi się zmienić. Przynajmniej ja nie jestem w stanie ogarnąć innej możliwości, jak na sprzęt Orange to padło.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

@bronzub  z czterech Samsungów u mnie tylko jeden ma zainstalowaną apkę MF i żadne nie zachowują się w tak dziwny sposób jak fony kolegi @migaw , więc to raczej nie to...

Tak sobie głośno myślę czy czasem problemem nie jest brak polskiego softu w słuchawce...🤔 (różne głupie rzeczy mi do głowy przychodzą 😁).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

Funbox 6 i problem z "odłączeniem" od WiFi

@slav72 , a ja bym się nie zdziwił. Kilka dni temu zainstalowałem na obu Samsungach taką aplikację hOn i w jednym (po testach) dałem obie zgody do samej rejestracji, a w drugim tylko jedną zgodę. Obie zgody przepuściły, a jedna się kręciła i "przewracała ślepiami" jak głupia. Połowę meczu się kręciła i zero odzewu. Bo jeśli Ty mówisz, że nie jest to to, w co nie wątpię, to czemu by nie zrobić testu? To w takim razie telefony mają złą konfigurację, ale że aż dwa, a inne u niego nie?