Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 aktualizacja

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@Emill1 mi tam nie wadzi wygląd menu ten czy wcześniejszy, zbytnio do tego wagi nie przykładam, po to jest menu konfiguracyjne aby ustawić co trzeba, wyjść z niego i zapomnieć do następnej aktualizacji. Według mnie nie musi być piękne i się podobać...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 433
  • 1223
  • 2

Funbox 6 aktualizacja

@slav72 wystarczy, że bez problemu idzie coś znaleźć wcale nie musi być piękne a tu tak spieprzyli wygląd, że ciężko cokolwiek znaleźć

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@Emill1  mnie nie przeszkadza obecny wygląd, nie mam najmniejszych problemów aby coś znaleźć, poza tym jest opcja Favorites w której to zaznaczasz czego najczęściej używasz i masz to na pierwszej stronie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1622
  • 7014
  • 52

Funbox 6 aktualizacja

Wg mnie opcji nie jest na tyle dużo żeby było coś ciężko znaleźć. Poza tym - czy codziennie wchodzimy na Funboxa żeby zmieniać konfigurację itd? Przeciętny Kowalski nigdy nie logował się na swój router a nieprzeciętnemu Kowalskiemu nie będzie przeszkadzało GUI jeśli chce coś ustawić na Funboxie bo jest dość świadomym użytkownikiem skoro podejmuje już taką akcję. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Funbox 6 aktualizacja

ja nie dostalem aktualizacji 😕 czy powinienem to gdzies zglosic zeby sie tym zajeli?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@dramlam2  nie ma sensu nigdzie zgłaszać, tak jak pisałem w tym wątku i innych trzeba cierpliwie czekać na swoją kolej, wszystkie FB 6 dostaną nowy soft najpóźniej do końca roku. Nowy soft "idzie" partiami i jest rozłożony w dość długim czasie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 550
  • 2286
  • 5

Funbox 6 aktualizacja

a jakieś istotne zmiany? poza zmianą wyglądu softu i możliwością wyłączenia LED?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_  najistotniejsza to chyba wprowadzenie sieci gości.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1881
  • 9106
  • 75

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_ I samoistnie wyłączające się przekierowania portów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 618
  • 2

Funbox 6 aktualizacja

@slav72 Pasuje mi Twoja odpowiedź w kontekście. Do mnie nadal nie dotarła, jednak jej trasa do pokonania do ..."One of the last" jest kręta. Ot Tak.