Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6.0 - unboxing


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Funbox 6.0 - unboxing

Kilka zdjęć z unboxingu.

 

Modem dostarczony kurierem. Opakowanie prezentuje się następująco. Na uwagę zasługuje fakt, że wykonane jest z surowców przyjaznych środowisku. Osobiście jestem fanem pakowania w szary czy makulaturowy papier, więc pudełko i pakowanie elementów bardzo mi się podoba.

PudełkoPudełkobok_2bok_2

Bok1Bok1bok_3bok_3frontfront

bok_4bok_4

 

Po otwarciu pudełka zobaczymy długopis i dwie rękawiczki, które pozwolą w bezpieczny sposób podpisać dokumenty i zapoznać się z zawartością opakowania.

 

otwarcieotwarcie

 

Co znajdziemy w zestawie? (jest jeszcze instrukcja i zasady bezpieczeństwa)

112233

Podłączony i skonfigurowany Funbox 6 wygląda jak niżej.

11

Instalacja, przebiegła bezproblemowo. Modem się zaktualizował, pobrał login i hasło do internetu. Została tylko konfiguracja wifi i to tyle.

 

S.

 

____________

* W temacie doprecyzowano tytuł i kategorię - Wiktor

9 ODPOW. 9

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6.0

@sebaswiderski wszystko dokładnie tak samo jak u mnie pod koniec stycznia 👍, tylko ja nie znalazłem w pudle długopisu i rękawiczek ☹️ może w ferworze walki zapomnieli zapakować 😉

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6.0

@sebaswiderski  fajny opis i zdjęcia 😆

@slav72  chyba wtedy jeszcze nie dawali, długopisa i rękawiczek, lub się zawieruszył 🤣


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Funbox 6.0

@slav72  reklamuj...niech doślą

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6.0

@agat13  tak sobie myślę, może kurier otworzył i skorzystał z rękawiczek i długopisa, potem odjechał sobie zadowolony 😊

Tak poza tym, @sebaswiderski  opisz wrażenia z użytkowania FunBox6, to bezcenne 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6.0


@agat13napisał(-a)

@slav72  reklamuj...niech doślą


chyba będę musiał 🤣😂🤣


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Funbox 6.0 - unboxing

@AnonimJeśli będzie coś wartego uwagi, podzielę się na pewno. Jestem jednak mało wymagającym userem, dzieckiem jednej gry CS :).

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 6.0 - unboxing

@sebaswiderski  masz na pewno, trochę sprzętu, opisz jak sobie po wi-fi radzą 😆


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 97
  • 107
  • 1

Funbox 6.0 - unboxing

Jakiś wątek z testem Funbox6 by się przydał już ( taki jak jest dla Funbox3 ) - ok. 3 msc od premiery minęło to chyba już pierwsze problemy w soft już są połatane ?  ( rok mi minął umowy na 300 mb/s i chyba wezmę przedłużenie z 600 mb/s + funbox6 - ale jakiegoś testu niesponsorowanego szukam 😉 )


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Funbox 6.0 - unboxing

@ss_sobie poczytaj na forum o FB 6, jest to wiele niezależnych naszych opinii na jego temat, co do łatek to na razie wyszła jedna 18 maja (naprawiła problem z pasmem 2,4 GHz ale on występował na niektórych routerach, reszta to kosmetyka). Osobiście nie narzekam na niego i nie wróciłbym do FB 3.0 (brałem w styczniu na przedłużenie, przechodziłem z trójki i 100 Mb na szóstkę i 600 Mb).