Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 4.0

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 4.0

@agat13  jak Orange przygotowuje nowy router, to LiveBox 4.0,  FunBox kończy się na wersji 3.0 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 4.0

Będzie zupełnie nowy...:)

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 4.0


@agat13napisał(-a)

Będzie zupełnie nowy...:)


Jak go sam wyprodukujesz, bo tak dla jasności, na co jest szansa, można podejrzeć na portalu orange.fr/informations/livebox-5  😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Funbox 4.0

To są moje przypuszczenia, a nie wiedza granicząca z pewnością. Zastanawia mnie jednak fakt, że gdzieś obiło mi się o uszy, że kolejnym etapem rozwoju wifi będzie technologia AX, a z tego, co wyczytałem o LB5 ma tylko AC. Stąd moje domniemania, że droga w stronę LB nie jest jedynie słuszna. Co do produkcji przez mnie FB4, to chwilowo nie mam kasy, tyle mnie kosztowało wprowadzenie 5G na terenie Koziej Wólki 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 4.0

@agat13  obecnie topowe routery mają wi-fi w standardzie AX, zanim to będzie dostępne we wszystkich routerach, sporo wody upłynie, ja mam na swoim domowym routerze TP-Link AX6000  już i w PC (ASUS PCE-AC68 AC1900  i na światłowodzie z ONT mega szybko jest, tak wewnątrz sieci, jak i globalnej sieci 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Funbox 4.0

@Anonim 

ale monstrum 😄

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 4.0

@pablus  zmieniłem światełko na 1GB i sporo w sieci wysyłam, to szybki i porządny router musi być, dom dość spory i sieć domowa też rozbudowana, teraz mam jak dawno planowałem 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Funbox 4.0

ciekawe czy jak Orange wejdzie kiedyś na 10G czy będzie mieć w ofercie routery z wkładką SFP 😄

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 4.0

@pablus  dla firm bez problemu te 10GB, dla domu starczy nawet 4GB łącze, ja mam instalację na 2 światłowody (przyszłościowo podszedłem do tematu), więc jakby co mogę mieć 2 łącza w domu aktywne, ale starcza mi to co mam obecnie (1GB łącze) 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Funbox 4.0

masz opłacone 2 włókna czy jest to Twoja wewnętrzna instalacja ?