Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 piszczy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Funbox 3.0 piszczy

Mam Światłowód Orange od 3 mies. wraz z Funboxem 3, pierwszy Funbox piszczał dosyć głośno i po pewnym czasie przestał działać jeden port lan, wymienili mi na drugi w salonie, drugi działa w 100 % ok ale też piszczy, nie tak głośno jak pierwszy ale jednak z 1,5 metra go słyszę, mieszkanie małe i nie mam jak za bardzo go schować / przenieść.

Nie wiem co to powoduje ale pewnie jakaś cewka.

W pewnym wieku podobno nie słyszy się już tych częstotliwości, nie jestem wybitnie młody a piszczenie nadal mi przeszkadza, niestety u mnie obsługuje mój adres jakaś firma podwykonawcza a nie sam Orange i podobno dlatego nie mogę mieć osobnego ONT, a szkoda bo by mi to rozwiązało kilka problemów.

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 piszczy

@Mitar  Orange nie ma własnych techników do klienta w całym kraju, wszyscy to firmy podwykonawcze. 

Zgłoś usterkę na infolinii lub czacie i zapewne będziesz mógł wymienić Funboxa w salonie bez żadnego problemu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 191
  • 248
  • 0

Funbox 3.0 piszczy

@BORAX 

Z tymi technikami to każdy mówi co innego, zupełnie jak obsługa na infolinii i w salonach, jak w dwóch innych firmach, a pomiędzy konsultantami różnych działów na infolinii to mam wrażenie jakbym rozmawiał z mieszkańcami innych planet.

 

Oczywiście , że mogę zgłosić usterkę i pewnie wymieniony zostanie od ręki, ale, że jest to już mój drugi Funbox 3 to chciałem się dowiedzieć coś od innych osób, czy wszystkie Funboxy już tak po prostu mają, jeśli nie słyszycie na odległość, to przytknijcie do niego ucho.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 piszczy

@Mitar  No bo taka jest rzeczywistość 😉 W jednym mieście obsługuje Cię technik jednej firmy, a w drugim - z drugiej firmy. Zdarza się też tak, że w jednym mieście jest kilka firm, które wykonują instalacje i usuwają uszkodzenia.

 

 

Ja swojego Funboxa słyszę tylko gdy przyłożę ucho do niego. Funbox 2.0 zachowywał się troszkę głośniej, ale z odległości pół metra dźwięk zanikał.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Funbox 3.0 piszczy

mój Funbox 3.0 nie słychać go chodzi cichutko bardzo