Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

@Remi, dzięki za odpowiedź.

Wydaje mi się, że najbardziej optymalnym zestawem byłby ONT + jakiś wasz router(Funbox 2.0 lub zupełnie nowa konstrukcja jeżeli odeszliście od Funboxa 2.0). Kto chce to używa zestawu od Orange(ONT+router), kto nie chce zapina za ONT własny router i wszyscy śpiewają Kumbaya. Ten ONT do Funboxa 2.0 był OK, ponieważ to Alcatel-Lucent.

 

Jakbyś mógł jeszcze zasięgnąć info, czy planowany jest w oprogramowaniu tryb bridge do funboxa 3.0 ? Poprzednik pyta 🙂 

 

P.S. Przez tą Waszą(jako firma) integrację ONT z routerem użytkownik żali się, że technicy umieścili Funboxa 3.0 w skrzynce teletechnicznej nad drzwiami. W tym temacie 😄


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Zamiast bridge do Funbox raczej samo ONT. Nie do końca ma sens dawać drogi router aby pełnił tylko rolę ONT prawda?
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

@Remi @BORAX Jest to wina developer tak przygotowal miejce na router.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

@Remi, Miałem tu na myśli opcję już dla obecnych użytkowników Funbox 3.0 - pewnie chętnie by skorzystali.Chodzi o zwykły przełącznik gdzieś w ustawieniach Funboxa 3.0(np. Wybierz tryb pracy *Router(obecna rola) *Bridge(wybrany port ethernet służy jako WAN)  Nie miałem na myśli rozdawania Funboxa jako ONT 🙂  

 

@Anonim Deweloper dostosował lokal do istniejącego prawa. Większość operatorów dostarczających media po światłowodach montuje w takiej skrzynce ONT. Do tego jest ona przewidziana, a nie do całego routera(przez metalowe drzwi np.). 

 

Proszę Cię, nie wypowiadaj się już więcej w tym temacie, ponieważ nie posiadasz elementarnej wiedzy na dyskutowany temat. Twoje posty odbieram jako spam.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

I jeszcze WiFi Guest Mode poproszę jak juz wypisujemy niezbędne ficzery do FB 3.0 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?


BORAX napisał(-a):

@Remi, Miałem tu na myśli opcję już dla obecnych użytkowników Funbox 3.0 - pewnie chętnie by skorzystali.Chodzi o zwykły przełącznik gdzieś w ustawieniach Funboxa 3.0(np. Wybierz tryb pracy *Router(obecna rola) *Bridge(wybrany port ethernet służy jako WAN)  Nie miałem na myśli rozdawania Funboxa jako ONT 🙂  

 

@vdsl2 Deweloper dostosował lokal do istniejącego prawa. Większość operatorów dostarczających media po światłowodach montuje w takiej skrzynce ONT. Do tego jest ona przewidziana, a nie do całego routera(przez metalowe drzwi np.). 

 

Proszę Cię, nie wypowiadaj się już więcej w tym temacie, ponieważ nie posiadasz elementarnej wiedzy na dyskutowany temat. Twoje posty odbieram jako spam.


Niedługo uruchomimy miejsce gdzie będzie można zgłaszać pomysły do implementacji zmian w sofcie routera :). Wtedy zgłosisz i zobaczymy jak będzie "żarło" 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

@Remi Czy to będzie tylko do FB3.0 czy wszystkie FB?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?


Remi napisał(-a):

BORAX napisał(-a):

@Remi, Miałem tu na myśli opcję już dla obecnych użytkowników Funbox 3.0 - pewnie chętnie by skorzystali.Chodzi o zwykły przełącznik gdzieś w ustawieniach Funboxa 3.0(np. Wybierz tryb pracy *Router(obecna rola) *Bridge(wybrany port ethernet służy jako WAN)  Nie miałem na myśli rozdawania Funboxa jako ONT 🙂  

 

@vdsl2 Deweloper dostosował lokal do istniejącego prawa. Większość operatorów dostarczających media po światłowodach montuje w takiej skrzynce ONT. Do tego jest ona przewidziana, a nie do całego routera(przez metalowe drzwi np.). 

 

Proszę Cię, nie wypowiadaj się już więcej w tym temacie, ponieważ nie posiadasz elementarnej wiedzy na dyskutowany temat. Twoje posty odbieram jako spam.


Niedługo uruchomimy miejsce gdzie będzie można zgłaszać pomysły do implementacji zmian w sofcie routera :). Wtedy zgłosisz i zobaczymy jak będzie "żarło" 🙂 


@Remi Coś już wiemy kiedy bedzie takie miejsce ?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Myślę że tutaj to ruszy ze zmianami na NO.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Funbox 3.0 - koniec z własnym routowaniem ?

Cierpliwości 🙂