Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 i G.657B3

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Ekspert
  • 3171
  • 5707
  • 88

Funbox 3.0 i G.657B3

@superfan nie działa bo...

Właśnie pytam o to co jest na drugim końcu po podłączeniu do gniazda FTTH jednym końcem...jaką moc wskazuje miernik?


Poziom 17, Komentator
  • 11
  • 17
  • 1

Funbox 3.0 i G.657B3

Podaje wynik  Lo.


Poziom 31, Ekspert
  • 3171
  • 5707
  • 88

Funbox 3.0 i G.657B3

@superfan czyli za duże tłumienie i za słaby sygnał na końcu. Dlatego Funbox nie działa. Mało światła😁


Poziom 17, Komentator
  • 11
  • 17
  • 1

Funbox 3.0 i G.657B3

16057331324857535571620582139735.jpg

Na samym przewodzie bez podłączania do sieci z zewnątrz więc coś innego jest przyczyną braku sygnału. A jaka długość patchcorda musi być pomiędzy funboxem a skrzynką abonencką? 


Poziom 31, Ekspert
  • 3171
  • 5707
  • 88

Funbox 3.0 i G.657B3

@superfan mierzysz długość fali video i ten poziom to brak sygnału. Co masz na 1490? Norma to od -17 do -27


Poziom 17, Komentator
  • 11
  • 17
  • 1

Funbox 3.0 i G.657B3

Podobne wartości na 1490.


Poziom 31, Ekspert
  • 3171
  • 5707
  • 88

Funbox 3.0 i G.657B3

@superfan znaczy nie działa....


Poziom 17, Komentator
  • 11
  • 17
  • 1

Funbox 3.0 i G.657B3

Tak na krótkim G.657a2 działa, a na G.657b3 już nie a chciałbym połączyć FB tym lepszym.


Poziom 31, Ekspert
  • 3171
  • 5707
  • 88

Funbox 3.0 i G.657B3

@superfanRozumiem intencję, ale ten "lepszy" nie jest lepszy, bo nie działa...

Jak nic pozostaje zakup nowego z SC/APC na miarę potrzeb

P.S. tak mi się Twoja walka o prawdę z techniką spodobała, że postanowiłem ufundować Ci ten kabel.

Jakiej długości potrzebujesz? Jak nic wyślę...


Poziom 17, Komentator
  • 11
  • 17
  • 1

Funbox 3.0 i G.657B3

Jeszcze raz puściłem laser w włókno i raz słabo świeci raz mocno. A z tym "jak nic wyślę" to na prawdę 🙂