Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 3.0 a VPN


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Funbox 3.0 a VPN

Czesc, 

 

Mam na służbowym komputerze zainstalowany VPN Global Protect, w którym mogę wybierać pomiędzy 'łączem' polskim lub zagranicznym, co jest mi niezbędne w pracy. 

Tak jak przy korzystaniu z polskiego 'łącza' jest bezproblemowe, tak juz z zagranicznymi nie jestem w stanie sie połączyć, od kiedy przeszłam na Orange. U innych operatorów nigdy nie miałam z tym problemu. 

Co musze zrobić/zmienic/ustawic by w pełni korzystać z mojego VPN?

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Funbox 3.0 a VPN

@positif  z tego co orientuje się wszystkie połączenia w sieci przez VPN (NordVPN). z światłowód i FunBox'a 3.0 który raczej  niestety nie obsługuje PPTP, L2TP czy OpenVPN.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Funbox 3.0 a VPN

@Citi2017  Funbox nie obsługuje, w sensie nie można utworzyć z poziomu jego oprogramowania serwera VPN. Przy połączeniu do zewnętrznego serwera nie ma czegoś takiego jak obsługuje/nie obsługuje - router przepuści wszystko. 

@positif  Proponuję zapytać w pracy i dodatkowo dopisać przedrostek bez_ochrony do loginu neostrady wedle wzoru .

Aby wpisać przedrostek musisz zalogować się do modemu 192.168.1.1(dane do logowania są na naklejce na modemie), następnie przejść w zaawansowane -> połączenie z Internetem.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Funbox 3.0 a VPN

@BORAXspoko  przepraszam 🙂