Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 i gigabitowy LAN

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 i gigabitowy LAN

@Krzysiek_71  czytam uważnie, ale teraz dopiero odpisałeś jaśniej na temat, widocznie karta sieciowa z usterką, kwestia zakupu nowej i po problemie 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 49
  • 1

Funbox 2.0 i gigabitowy LAN

Ktoś tutaj poruszył temat kabla, dobrym pomysłem byłoby sprawdzić na dobrym kabelku kategorii 6 czy problem nie zniknie. Takiego kabla nie zarobisz podstawowymi narzędziami i końcówkami za 5 zł.

 

Sorry nie doczytałem OP. Masz kabel 6a, może spróbuj z innym. Ja swojego NAS mam podłączonego do routera kupnym kablem z ekranowaną końcówką i to jest jedyne urządzenie sieciowe, które działa po kabelku. Połączenie jest 1000MB/s


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Funbox 2.0 i gigabitowy LAN

@Anonim  ja od samego początku usiłuję pisać względnie jasno ... 😉

I w zasadzie temat można uznać za zamknięty, bo jedyną konstruktywną uwagą, którą w istocie zasugerował (jako pierwszy) @ketrasaArtur było po prostu sprawdzenie połączenia na jakimś innym sprzęcie i wykluczenie elementów router-kabel. Co przyznaję: sam powinienem był dawno zrobić, bo z komputerami mam do czynienia od ponad 25 lat. A domniemana usterka karty (o ile problem nie jest software'owy) to ewentualnie możliwa konsekwencja jakichś ubiegłorocznych burz... ale w zgadywanki nie będę się bawił. 😋