Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

Do smart wifi boxa sugerowane jest by sieci miały taką samą nazwę.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

@pawellp29    A jeśli nie pomoże to co mówi kolega @Piotrekk85  to skontaktuj się na czacie Orange z działem technikiem  w linku masz kontakty
https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

@Piotrekk85  ale obstawiam że coś FunBox miesza w pasmach, inna opcja to tylko 2,4Ghz zostawić, te 5Ghz wyłączyć, można tymczasowo oczywiście.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

Próbowałem opcji z ustawieniami fabrycznymi. Pomogło na chwilę. Zostaje chyba kontakt z działem technicznym. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

A spróbuj jeszcze na komórce zapomnieć sieć i łączyć na nowo.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

Próbowałem nic nie daje. 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

@pawellp29  a czy FunBox 2.0 utrzymuje połączenia po wi-fi i jest net (na obu zakresach / 2,4GHz i 5Ghz), bez podłączonego Smart wi-fi Box?

może być że któreś urządzenie ma usterkę albo oba, trzeba by je przetestować z osobna.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box

Tak. Z internetem po WiFi z funboxa nie ma problemów. Nigdy nie było. Wydaje mi się że to problem w połączeniu funboxa że smart box. 

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 i Smart WiFi Box


@pawellp29napisał(-a)

Tak. Z internetem po WiFi z funboxa nie ma problemów. Nigdy nie było. Wydaje mi się że to problem w połączeniu funboxa że smart box. 


Gro problemów jest ze smart box vs router, FunBox 3.0 mniej problemów w takiej konfiguracji sprawia, skoro po restarcie komunikacja jest ok i net jest, to ewidentnie coś gryzie się ta twoja para (nie dogaduje się).