Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 czy 3.0?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Witam,

Zamówiłem ostatnio FunPacka (światłowód 300 mb/s + tv + voip). Dzisiaj przyjechali technicy i zamontowali sprzęt. Ku mojemu zdziwieniu, otrzymałem FunBoxa 2.0 zamiast (obiecanego przez sprzedawcę) FunBoxa 3.0. Technicy stwierdzili, że "trójka jest w trakcie testów, które zostaną zakończone najprawdopodobniej na końcu kwietnia" (niezbyt chce mi się wierzyć w to) i że dopiero wtedy będę mógł dokonać wymiany sprzętu. Jako że mam czas do poniedziałku (okazało się, że moje zlecenie było "w trakcie anulowania" i technicy zjawią się ponownie w poniedziałek) chciałbym zapytać, czy przyjąć FunBoxa 2.0, czy próbować kontaktować się z infolinią i prosić o FunBoxa 3.0? Słyszałem, że są problemy z wymianą sprzętu na nowszy przed zakończeniem umowy, więc wolę załatwić to przed podpisaniem umowy.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 czy 3.0?

@konrader Być może nie mają, go nastanie i dlatego chcieli, ci dać FB2.0 zamiast FB3.0 test już się zakończyły, wiec powinieneś otrzymać zgodnie z zamówieniem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Ok, czyli kłócić się o trójkę (tak jak obiecano) czy wziąć na razie 2.0, a potem liczyć na to, że wymienią?

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 czy 3.0?

@konraderNie brać FB2.0 bo potem będziesz się męczył zamiana.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Ok, to będę próbował dzwonić na infolinię, zobaczymy co powiedzą. Dzięki wielkie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 czy 3.0?

@konrader Będe czekał na info co załatwiłeś


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Rozmawiałem z infolinią i otrzymałem zapewnienie, że technicy zamienią mi FB 2.0 na 3.0 w poniedziałek przed podpisaniem umowy.
Czy tak będzie, dowiem się w poniedziałek.
Anonim

Nie dotyczy

Funbox 2.0 czy 3.0?

@konrader Daj znać w poniedziałek.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Funbox 2.0 czy 3.0?


konrader napisał:
Rozmawiałem z infolinią i otrzymałem zapewnienie, że technicy zamienią mi FB 2.0 na 3.0 w poniedziałek przed podpisaniem umowy.
Czy tak będzie, dowiem się w poniedziałek.

@konrader
i jak to dalej się potoczyło? Szczęśliwy robot Fajnie byłoby, gdybyś nam tutaj o tym napisał Szczęśliwy mężczyzna. Zachęcamy Cię do oznaczenia wpisu, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny: │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Bardzo szczęśliwy kot.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 4
  • 0

Funbox 2.0 czy 3.0?

Przepraszam, ze względu na brak czasu przez ostatnie tygodnie nie mogłem napisać 😕

Technicy przyszli, powiedzieli że otrzymali informację od infolinii o chęci wymiany na FB 3.0, ale ponownie powtórzyli, iż trwają testy i nie mogą mi dać tego urządzenia, dodatkowo po dłuższej rozmowie wspomnieli, iż "sieć światłowodowa w Bełchatowie należy do prywatnej osoby, która ma podpisaną umowę z Orange i na razie nie dopuściła Funboxa 3.0". Ile w tym prawdy - nie mam pojęcia. Powiedziano mi, że pod koniec kwietnia/na początku maja testy powinny się zakończyć i wtedy wymienią mi urządzenie. Ponieważ nie chciałem już dalej walczyć o nowsze urządzenie, podpisałem umowę i przyjąłem FB 2.0. Mam nadzieję, że technicy dotrzymają słowa i zgłoszą się z FB 3.0.