Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 brak internetu przy dużym zasięgu WiFi

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Funbox 2.0 brak internetu przy dużym zasięgu WiFi

@Anonim Zgadza się, telefony są mobilniejsze, ale na laptopie zainstalujesz aplikację speedtestu (skoro mamy porządnie podchodzić do tematu warto wykonać pomiary certyfikowane- niby na wifi, ale bez użycia przeglądarek, które jak wiemy potrafią oszukać wynik pomiaru) i laptop ma lepsze anteny odbiorcze niż telefon


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 14
  • 0

Funbox 2.0 brak internetu przy dużym zasięgu WiFi

Po jednym dniu testów jestem mogę coś napisać. Wyłączanie sieci 5Ghz tak jak wcześniej pokazałem na screenie dało poprawę. Potem spróbowałem waszego sposobu aby podzielić sieć z różnymi nazwami efekt ten sam. Co ciekawe w miejscu gdzie był wcześniej problem to nie widzę sieci 5ghz na liście.

 

Szyfrowanie też zmieniłem ale tutaj nie widzę żadnej zmiany. Wydaje mi się że temat załatwiony i udało się ustalić co powoduje problemy. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12793
  • 52635
  • 604

Funbox 2.0 brak internetu przy dużym zasięgu WiFi

@kepa416_ Sieć 5GHz jest szybsza, co w Twoim przypadku nie ma większego znaczenia, ale i ma krótszy zasięg. Dlatego lepiej na dalsze odległości stosować 2,4 GHz - wolniejszą, ale mocniejszą. Miej na uwadze fakt, że obie mają jakieś ograniczenia i dystans działania