Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

Podpiąłem DGT do LANu i do niego dysk. Uprawnienia dostępu do DGT dałem tylko określonym użytkownikom po filtracji IP. Trochę na około i dodatkowe urządzenie no ale jest ok.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

@marneoCzyli masz możliwość teraz zabezpieczenia dostępu do dysku tak ? 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

DGT też nie ma możliwości zabezpieczenie tylko dysku. Wykorzystałem go tylko w taki sposób, że dostęp do samego DGT jest filtrowany a więc tym samym do dysku USB. DGT służy jako taki firewall do dysku i nic więcej.

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

@marneoMożesz tez zainwestować w taki router jest nie co tańszy  https://www.tp-link.com/pl/products/details/cat-15_Archer-VR600.html


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 1

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

Na ten moment zostaje przy tej konfiguracji coby nie wchodzić w koszty. Przynajmniej sprzęt nie leży bezużyteczny 😉

Anonim

Nie dotyczy

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

@marneoMoże dodaj do pomysłu żeby zostało taka opcja dodana do tych FB

 https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/idb-p/Nasz-Orange-Pomysly


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Funbox 1.0 zabezpieczenie hasłem dostępu do dysku USB

@marneo

jeżeli uważasz, że któryś wpis (nie wykluczając własnego) jest cenny, przydatny i stanowi rozwiązanie Twojego problemu, to - śmiało! - zachęcam do jego oznaczenia. Takie oznaczenie przyda się innym w przyszłości :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.