Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox/Mój Orange licznik danych


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiedniej kategorii + edycja etykiety - moderator Bartłomiej

 

Czy istnieje możliwość podglądu wykorzystania danych w funbox 3.0 ?

21 ODPOW. 21

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

FunBox/Mój Orange licznik danych

FunBox 3.0 nie posiada takiej funkcjonalności.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

W takim razie czy można uzyskać takie informację ? np. o średnim zużyciu danych za okres...


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

FunBox/Mój Orange licznik danych

Tego typu dane nie są agregowane - z racji tego, że nie ma limitu transferu dla usług stacjonarnych.

 

Czy zostaną "szacunkowe" wartości udostępnione - możesz o to zapytać np. na czat www.orange.pl/kontakt ( od poniedziałku do piątku - 7:00-21:30 ).

 

PS. Zależy Ci na monitorowaniu całego ruchu modem -> sieć internet ? Jeżeli tylko na konkretnym urządzeniu, to są do tego apki dostępne w sieci.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

Do czego Ci takie informacje? Internet światłowodowy jest w 100% nielimitowany, więc router nie ma potrzeby do zliczania takich danych. 

Ewentualnie zainstaluj na urządzeniach (telefony mają to wbudowane) liczniki transferu i po prostu to zsumuj. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

ok dziekuję

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

Na LB czy FB nie ma takiej możliwości, można skorzystać aplikacji

 https://download.komputerswiat.pl/internet-i-sieci/monitorowanie-lacza/networx#utm_source=www.komput...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

Planuje zmianę operatora i nie wiem czy 100gb mi wystarczy (dwa dekodery / rejestrator video / i kilka drobiazgów)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FunBox/Mój Orange licznik danych

Mam tą apkę , jednak nie mam informacji o zużyciu danych z pozostałych urządzeń 

Anonim

Nie dotyczy

FunBox/Mój Orange licznik danych

100 GB to dzisiaj bardzo mało, większość użytkowników taką ilość danych przesyła w ciągu.... kilku dni.

Do czego planujesz używać tego internetu konkretnie?