Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 3.0 a słabe WiFi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 a słabe WiFi

@agat13  nie musi nic zmieniać w FunBox, ważne by adresacja DHCP była inna na drugim routerze, przykład 192.168.1.1 i drugi od 192.168.0.1, inny wariant 192.168.2.1, dla drugiego routera przypisać stałe IP z początku puli adresów FunBox. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13516
  • 55270
  • 660

FunBox 3.0 a słabe WiFi

@Anonim toż właśnie to napisałem...adresację drugiego...ale wifi na FB niech lepiej wyłączy, by się nie gryzły i zakłócały


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 a słabe WiFi

jak dobrze rozumiem zostawić FB w spokoju i podłączyć swój router co lepiej rozsyła sygnał po przez WiFi ?

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 a słabe WiFi

@LARGO  tak zrób i będzie ok 😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 a słabe WiFi

Jednak pogodziłem się ze słabym zasięgiem w FB 3.0 i działam na 2 routerach a wiec router FB działa tylko na kablach a po WiFi działam na swoim routerze gdzie wyciągam praktycznie wartości w umowie.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 a słabe WiFi

@LARGO  ważne że Wi-Fi działa jak trzeba 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 a słabe WiFi

Dokładnie ważne że działa ale jednak trochę więcej oczekiwałem po FB tym bardziej że odległość jest minimalna miedzy urządzeniami... Na razie jako "nowy" testuję usługę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 3.0 a słabe WiFi

@LARGO  FunBox 3.0 ma anteny wybudowane wi-fi, więc najlepiej jak wisi na ścianie, tak 1,5 metra od podłogi, na jego pokrycie Wi-Fi ma wpływ pomieszczenie i sprzęty, jak jest w szafce czy na półce, ja mam topowego TP-Linka z 8 zewnętrznymi antena mi, pokrywa cały dom Wi-Fi 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13516
  • 55270
  • 660

FunBox 3.0 a słabe WiFi

@Anonim  "Typowy" z 8 antenami???

Dom domowi nierówny...ale z tyloma antenami to i całe osiedle pokryjesz 😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

FunBox 3.0 a słabe WiFi

ja mam swojego TOTOLINKA zasłużonego który też ma 8 anten ale tylko 5dbi polowałem na 8dbi by miał ale niedostępny był jeszcze  😞