Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

Krótkie pytanie czy w FunBox-ie 2.0 WPS Wi-Fi opcja w ustawieniach ma być załączona stale żeby podłączać urządzenia Wi-Fi czy ma być wyłączona podłączona pytam ponieważ jeżeli mam włączoną opcję tą WPS Wi-Fi to z kolei pojawiałają się błędy zaawansowanych zakładka Jakość linii przeważnie tam jest ES 1 lub 2 czy 6 Chciałbym to dokładnie ustalić... 

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Anonim ta opcja służy do włączania/ wyłączania opcji WPS 

Nie ma to wpływu absolutnie na błędy na linii


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Anonim WPS służy do szybkiego parowania urządzeń podłączanych do routera. Jeżeli wyłączysz, to parowanie nie będzie możliwe, połączenie z WiFi uzyskasz tylko po wprowadzeniu hasła.

Jeżeli występują błędy, to nie z powodu WPS. Musi być inna przyczyna. Najczęściej błędy pojawiają się z powodu niewłaściwego działania linii telefonicznej.

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

A u mnie ma wpływ jak wyłączę to nie ma błędów jak jest załączone to pojawiają się... I co Państwo na to : ) Takie cuda


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Anonim  WPS (Wi-Fi Protected Setup) to funkcja wielu routerów. Ułatwia ona podłączenie komputera lub innego urządzenia do sieci bezprzewodowej z zabezpieczeniami. włączasz ją z przycisku by połączyć z Komputerem czy Telefonem komórkowy  itp. jest  normalnie wyłączona tylko ty z przycisku uruchamiasz na czas łączenia urządzeń  i tyle . Nie ma ona  wpływu absolutnie na błędy na linii itp.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Anonim jak nie potrzebujesz WPS, to wyłącz. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Anonim  Jeśli masz problemy z ruterem spróbuj ustawienia fabryczne przywrócić  powinno pomóc .

Anonim

Nie dotyczy

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

Tak zrobiłem wyłączyłem...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Anonim  tak jak mówią koledzy @agat13  , @ketrasaArtur  i @Citi2017  funkcja WPS nie ma nic wspólnego z błędami na linii, poza tym WPS nie działa cały czas, jest aktywna przez pewien okres od wciśnięcia przycisku (jeżeli nie wciśniesz jest nieaktywna).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FunBox 2.0 Wi-Fi WPS

@Citi2017  po resecie jak to będzie dalej WPS wywierał wpływ na ilość bledow, to błąd oprogramowania...