Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@Langix  jeśli czy Sciles SWB do ustawień fabrycznych w dziurze z tyłu obudowy ( z tego co pamiętam przez 8 sekund trzeba wcisnąć i przytrzymać) to może masz wadliwy egzemplarz. Odległość dla połączenia po kablu nie ma znaczenia.. 

Sprawdź to wracając z nim do fabryki i testując na Wifianalyzerze czy widzisz jego nawet fabryczne wi-fi

Jeśli nie, wymień łobuza w BOK wcześniej zgłaszając usterkę na czacie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22191
  • 182

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

Dwa centymetry to za blisko dla WiFi.

Czy po zmianie konfiguracji FB zresetowałeś SWB do ustawień fabrycznych?

Jeśli nie masz na tyle cierpliwości żeby nie żałować jednego zmarnowanego popołudnia, to chyba pozostanie Ci zapłacić za asystę techniczną i wezwać pomoc od Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@j131  rozumiem, że po wifi się nie paruje... Ale po kablu po fabryce- musi.. Jak nie chce, coś z SWB jest nie tak


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@Langix  jak tam wykonałeś reset do ustawień fabrycznych? coś pomogło? Daj znać będziemy dumać dalej. Wszystko "pomału, powoli bo szybko to boli" jak mawiają bez nerwów na spokojnie, a na pewno się uda.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 32
  • 53
  • 0

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

Wykonałem kilka razy reset swb, reset funboxa. Nic nie pomogą, może problem już był od początku z swb najpierw słabo działał, a teraz wcale. Jutro wezmę nowy swb i odezwę się czy coś ruszyło. Jak nie pomoże biorę jakiś Archer z tplinka i zapominam o tym shicie... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@Langix  czyli wszystkie znaki wskazują na "uwalony" SWB i wymiana powinna załatwić sprawę, po prostu miałeś pecha. Daj znać po wymianie czy wszystko jest ok. Jesteśmy tu codziennie, zawsze ktoś "czuwa" na forum.

PS.

W FB 6 pasma zostaw rozdzielone, tak jak pokazałem w moim poście (nie musisz nawet zmieniać nazw - tak jak u mnie) taka konfiguracja jest lepsza od fabrycznej ( gdzie pasma są połączone).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@Langix  jestem ciekaw, bo nie słyszałem o uszkodzonym SWB.. Ale widać występują w przyrodzie.. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8418
  • 64

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@slav72  Jeżeli nie zmieniłeś nazwy sieci którejś z częstotliwości to z punktu widzenia klienta nie rozdzieliłeś sieci. Klient nadal może się przełączać pomiędzy częstotliwościami według swojego widzimisię.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53641
  • 625

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...

@Samotnick  jeżeli rozdziela sieci, to z automatu mają inna nazwę _5


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Fun Box 6,0 i SWB słabe wifi...


@agat13napisał(-a)

@Samotnick  jeżeli rozdziela sieci, to z automatu mają inna nazwę _5


Dokładnie 😁