Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flybox LTE+ oraz okrojona funkcjonalność


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 1
  • 0

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

Zewnętrzna - dostępna tylko po podłączeniu do konkretnego VPN.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 1
  • 0

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

OK, zrobione i dostęp do sieci jest. Pojawiła się zakładka VPN, ale nadal brak czegokolwiek z pasmami


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

Z pasmami to muszę zweryfikować czy na tym modelu to jest. Ale to potrwa kilka dni bo nie mam tego modelu w domu.
Anonim

Nie dotyczy

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 1
  • 0

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

Dzięki. Pokrewny, ale trochę mijający się z moją sytuacją. Jeśli chodzi o VPN, mi chodzi o nie ustawienie bramy VPN na ruterze i dostęp do sieci domowej ze zdalnej lokalizacji, a problem z dostępem do różnych adresów znajdujących się w VPN zewnętrznym (firmowym, do którego łącze się właśnie z sieci domowej przez OpenVPN)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

A czy te usługi z którymi się łączysz działają po ipv6? Bo przy takiej konfiguracji jeśli coś nie ma wersji po ipv6 to nie przełączy Cię po ipv4. W Orange nie ma czegoś takiego.
Anonim

Nie dotyczy

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność


@zamacmicnapisał(-a)

Dzięki. Pokrewny, ale trochę mijający się z moją sytuacją. Jeśli chodzi o VPN, mi chodzi o nie ustawienie bramy VPN na ruterze i dostęp do sieci domowej ze zdalnej lokalizacji, a problem z dostępem do różnych adresów znajdujących się w VPN zewnętrznym (firmowym, do którego łącze się właśnie z sieci domowej przez OpenVPN)


Tam masz o portach w modemie, obstawiam że bug jest w oprogramowaniu, stąd masz te problemy co piszesz, brand oprogramowania w tym wypadku zaszkodził.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

Nie ma przekierowania portów po ipv6.
Anonim

Nie dotyczy

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie ma przekierowania portów po ipv6.

Ten router pewnie wcale portów nie otwiera stąd brak komunikacji, wgrywanie oprogramowania nie brandowanego też nie jest proste, modem dla użytkowników FB i prostych usług w Internecie, bez zaawansowanych wymagań.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Flybox LTE+ oraz okrojona funkconalność

Router jest dobry jak na tę półkę cenową. Ale trzeba umieć go konfigurować co nie jest łatwe.