Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

FUNBOX 6

@marko25Pierwszy test redakcyjny i od razu opinia, że wifi6 ma transfer o 100Mb/sek wyższy niż FB3 i to na wifi5


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 16
  • 0

FUNBOX 6

Ale na razie transfer bez rewelacji w standardzie AX z iPhone 12 pro.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FUNBOX 6

@agat13 szkoda tylko, że narazie jest dawany do pakietów 600 i 1000. Mam nadzieję, że docelowo wyprze 3.0. Obstawiam, że nieprędko bo pewno OPL ma bardzo dużo 2.0/3.0 i ciągle są w obiegu więc pewno nie od razu będą standardem dla każdej opcji prędkości.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

FUNBOX 6

@pablusTo jest z gruntu słuszna polityka (oczywiście Operatorska) bo przecież dla 300Mb/sek lepsze wifi niż 5 nie jest potrzebne. Zawsze udowodnisz i pokażesz tą prędkość, bo na 5GHz osiągniesz ją spokojnie...

Co do wyższych opcji FB2 i 3 górnego stanu raczej nie osiągną...i do tego służy wifi6..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FUNBOX 6

@agat13 mnie tylko dziwi, że został pominięty FB4.0 (który jest dostępny we Francji) i kolejne numery...

swoją drogą ostatnio podobno bardzo się sypią FB 3.0 więc z każdym zepsutym jest większa szansa na to, że siły się wyrównają i będą dostępne też przy niższych pakietach 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 48
  • 142
  • 1

FUNBOX 6

Pewnie jedynym powodem dlaczego FB6 zamiast kolejnej numeracji jest właśnie WIFI6, które chcą mocno zaznaczyć w nazewnictwie urządzenia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 117
  • 0

FUNBOX 6

Ja się zapytałem o podniesienie prędkości z 300 Mbit i wymianę Funboxa to mi odpisano że nie ma takiej możliwości.

A może w końcu VoWiFi by zaczęło działać jak należy.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 52
  • 117
  • 0

FUNBOX 6

Ok jeden rabin mówi tak drugi tak, w końcu zamówiłem wymianę z podniesieniem prędkości do 600 Mbit

Mam do testów xboxa , 1Gbit sieć ethernet , VoWiFi i jeszcze kilka vpn-ów.

Stay tuned


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

A twoje pierwsze wrażenia? Nadal czekam na nie z zafascynowaniem. Byłem dzisiaj w salonie orange. Mimo, że nie mieli wyłożonego funboxa 6 w centrum rozrywki (tam gdzie był FB 3.0, dekoder itd, wiecie napewno o co chodzi) to pani powiedziała, że mają go na zapleczu i to w sporym zapasie także są gotowi na przyjmowanie nowych klientów i wymianę funboxów. I jeszcze tak zmieniając temat dzisiaj znów widziałem monterów, chyba robili jakieś poprawki, zdjęli z słupa światłowód, wzięli i zamknęli się z tym w dostawczaku (chyba go tam spawali czy coś). W każdym razie czuje, że jestem coraz bliżej światełka i nie mogę się już doczekać na testowanie nowych, nie znanych mi dotąd prędkości, a przy okazji załapę się na nowego funboxa.