Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FUNBOX 6

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

FUNBOX 6

Jest i on Funbox 6 przy zamawianiu opcji 600 i 1Gb/s

 

Arti_Kn_Pl_0-1611562318355.png

  • Najnowsza technologia Wi-Fi 6 - jeszcze większa prędkość po Wi-Fi, nawet 1 Gb/s !
  • Pionowa obudowa – zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepszy zasięg Wi-Fi
  • Funkcja Smart Wi-Fi – inteligentne Wi-Fi, które dostosowuje się do urządzeń i otoczenia
  • 4 porty Gigabit Ethernet (1 Gb/s) – podłącz dekoder TV lub konsolę do gier
  • Przycisk WPS – szybko i wygodnie dołącz urządzenia do domowej sieci Wi-Fi
  • Przyjazny środowisku - obudowa wykonana w 100 % z plastiku z recyklingu
  • 5 GHz - 4 anteny2.4 GHz -3 anteny
  • 5 GHz 4,8 Gb/s2.4 GHz 2,3 Gb/s
  • szerszy kanał do transmisji danych - 160 Mhz
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181
103 ODPOW. 103

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FUNBOX 6

@Arti_Kn_PlNo to się cieszymy, zawsze do przodu...a ja od razu zadam pytanie: czy SWB będzie współpracować i czy tez nowe w planach?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

W końcu nadeszła ta najbardziej chwila! Szkoda tylko, że został wprowadzony tak "po cichu". Mam tu na myśli, że range się nim jeszcze zbytnio nie chwali, na stronie nie ma żadnych jego zdjęć reklamowych... Ciekawe kiedy doczekamy się unboxingu i testów na yt. 

A pytanko jeszcze mam, czy ktoś kto posiada już umowę ze światłowodem od około pół roku i używa funboxa 3.0, czy może ubiegać się o wymianę na funboxa 6.0?

 

_____________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FUNBOX 6

@Macrolo  Z tego, co zdążyłem się dowiedzieć, to tylko nowe usługi mają możliwość przydzielania FB6 (kurcze, jak to brzmi wifi6 u operatora)-od razu pytania o port WAN, o nowości softowe w stosunku do poprzedników...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

FUNBOX 6

ktoś chyba zgubił 4.0 i 5.0 😛

4.0 widziałem na stronie francuskiego Orange ale 5.0 😛

no niezły przeskok 😄

mają rozmach 😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

FUNBOX 6

Powiem szczerze, jestem bardzo ciekawy tego routerka, jestem trochę zniesmaczony bo boję się, że na początku u pierwszych klientów (czyli pewnie mnie, bo mam nadzieję, że za niedługo będę pospisywał umowę) będą występować jakieś błędy, niedoróbki itp. A tak swoją drogą chyba jesteśmy jednymi z pierwszych ludzi na świecie które dowiedziały się i zobaczyły owego funboxa 6.0 (albo sama 6?, w umowie nie ma tego słynnego zero jak w funboxie 3.0). Dziwne, że jeszcze o nim nie "huczy" na różnych stronach internetowych. Może to błąd i przez przypadek wymknęło im się to bo można go zobaczyć tylko podczas składania zamówienia. Myślę, że orange by go tak nie ukrywał, jeśli już naprawdę wyszedł. Mam na myśli, że oprócz składania zamówienia, można go również zobaczyć na głównej stronie jako nowość. Trochę dziwne zagranie, ale tak jak mówię może to przciek i to nie powinno się wydać...

 

@pablus Myślę tu o dwukrotnym przeskoku, bo dwa razy 3 to 6 heh, - ma to zaznaczyć, że jest dwa razy szybszy, dwa razy lepszy itd/.

 

______________

*Scalenie treści z postów - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

FUNBOX 6

@MacroloMam taką nadzieję, bo jak na nowinkę na rynku operatorskim, to musi być naprawdę skuteczny, aby zwrócił uwagę..jedno cieszy, że prędkość wifi zaczyna doganiać prędkości FTTH. Będzie szybciej, ale czy od razu lepiej i skuteczniej? Znów się zacznie udowadnianie, że 1Gb/sek w życiu nie pójdzie na karcie wifi4


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

FUNBOX 6


@agat13napisał(-a)

@Macrolo  Z tego, co zdążyłem się dowiedzieć, to tylko nowe usługi mają możliwość przydzielania FB6 (kurcze, jak to brzmi wifi6 u operatora)-od razu pytania o port WAN, o nowości softowe w stosunku do poprzedników...



Z mojego wywiadu to FB6 dla opcji 600 i 1 GB nowi i migrujący do tych prędkości otrzymają FB6. Dla 300 Mb/s nadal FB3. W trakcie trwania umowy jeżeli podnosimy prędkość też wymiana a FB6.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FUNBOX 6

Czyli prawdopodobne że się załapię za kilka dni przedłużam umowę na światełko i podnoszę do 600 ze 100 Mb/s.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

FUNBOX 6

Czy przy zmówieniu osobnego ONT też dadzą Funbox 6 ? @Arti_Kn_Pl