Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny problem z połączeniem do sieci

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z połączeniem do sieci

@draszka, masz klucz produktu i pewnie kopie systemu też, więc do Sylwestra zdążyszEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 1

Dziwny problem z połączeniem do sieci

DZIAŁA!!!!

 

Sieci5.jpg
Ale dlaczego? to tylko Microsoft wie. Dla tych co będą mieli podobny problem podaje rozwiązanie.

 

1) Pobieramy Media Creation Tool ze strony:
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 klikając "Pobierz narzędzie"

2) Uruchamiamy Media Creation Tool -> Zatwierdzamy licencję -> Wybieramy preferowane ustawienia -> NIE aktualizuj teraz tylko "Pobierz plik ISO dla innego komputera" > Pobierz plik iso i zapisać go na pulpicie
UWAGA Gdyby w tym momencie aplikacja zawieszała się należy wykonać tworzenie instalki na innym komputerze wskazując USB lub katalog na nim jako docelowy, a później wynikowe ISO odpalając na naprawianym komputerze.


3) Po pobraniu, otwieramy plik ISO podwójnym kliknięciem.
UWAGA, ja używałem Daemon Toolsa który tworzył mi z ISO wirtualny dysk DVD, nie wiem jak to robi Windows przy "gołej" obsłudze ISO.

 

4) Klikamy na plik "setup"

5) W nowym oknie wybieramy "Nie teraz" i klikamy "Dalej"

6) Zatwierdzamy licencję

7) W kolejnym oknie powinniśmy mieć domyślnie "zaznaczone" <<Zainstaluj Windows 10>> oraz <<Zachowaj pliki osobiste i aplikacje>> klikamy "Zainstaluj"

 

😎 Trzeba przygotować się na około 30-40 minut reinstalek.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziwny problem z połączeniem do sieci

Why? Uruchamiają (re)instalację Windowsa została sprawdzana część wpisów rejestru i ustawień w BIOSie.
Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z połączeniem do sieci

Nie ma potrzeby pobierać nowego obrazu można skorzystać z opcji 

 


Przechwytywanie1.PNG

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 1

Dziwny problem z połączeniem do sieci

@Anonim

Niestety to odzyskiwanie nie działało, bo komputer nie był "on-line". Taki dostawało sie komunikat przy próbie uruchomienia odzyskiwania. Widocznie Microsoft nie przewidział takiego cudu jak nie bycie online.

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z połączeniem do sieci

@draszkaU mnie działa bez problemu pewnie robiłeś aktualizacje z Win 7 do Win 10 

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z połączeniem do sieci


vdsl2 napisał(-a):

@draszkaU mnie działa bez problemu pewnie robiłeś aktualizacje z Win 7 do Win 10 


@Anonim, takie cuda się zdarzają...niestety. Po reinstalce na Win 7 niby teraz żądają zakupu Windowsa 10, a to ten sam klucz, z którego robiłem aktualizację z Win 7 do Win 10 i mam to na płytach, jakby co. Ale nie mam na chwilę obecną zamiaru znów przechodzić na dziesiątkę. Fajnie @draszka, że działaEmotikon: Mrugający


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 7
  • 1

Dziwny problem z połączeniem do sieci

@Anonim

Uff, no powtórzę się większość problemów była właśnie dlatego, że Windows uważał, że jest odcięty od internetu, podczas gdy nie był. Aplikacje reagowały albo twardymi błędami, albo komunikatem "nie jesteś online". A w tle leciał sobie Youtube, albo ja pisałem sobie tutaj na forum. Szkoda że nie robiłem sobie z tego screenów i nie wysyłałem tego do Microsofta.

 

Windows był bazowo zainstalowany na tym komputerze składaku, Win 10 Home 64 bit Build z 5 sierpnia 2015 roku.

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z połączeniem do sieci

@draszka, jest opcja do kontroli przez Microsoft, ale to musi być Twoja zgoda. Dzięki temu, łatają niespójności. Od samego początku Win 10 miał tych błędów całą masę.

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny problem z połączeniem do sieci

@draszkaJa mam wersje 

 

  • Redstone 3: Version 1709 (Fall Creators Update)