Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

Zrobiłem reset routera, zmieniłem hasło modemu, hasło sieci i wszystko jak na razie wróciło do normy.

Zobaczymy na jak długo..

Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..


@jarmknapisał(-a)

W domu jestem tylko ja i żona.

 

Klikając na te podłączone "obiekty" wyświetla tylko godzinę ostatniego podłączenia, tak jak w skrenie..

Bez tytułu.png


@jarmk,

tam, gdzie masz rozwiniętą listę ograniczenia dostępu po WIFI, musisz najpierw zabronić w panelu obcym. Potem sprawdź adresy MAC swoich urządzeń. W panelu możesz najpierw (ale nie musisz wszystkich) odłączyć obce. Spersonalizować możesz z tej rozwiniętej listy (zmienić nazwy i przypisać do rozwijanej listy ikonek, by odpowiadały czy to komórce, PC lub innej ikonce). Potem włączyć filtrowanie adresów MAC. W ustawieniach zaawansowanych panelu zmienić hasło na swoje i po wylogowaniu wejdź w aplikację FunBox. Muszą się pokrywać nazwy oraz urządzenia, a także odłączone. Ikonka połączenia internetowego po WIFI musi spełniać wymóg uwierzytelnienia Twojej sieci bezprzewodowej. Kliknij w nią, potem PPM w stan i we właściwości.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

@Anonim: Heh tylko że w panelu funboxa u góry masz urządzenia podłączone skrętką a na dole są te przez wifi, i koledze chodziło o te z góry...

@jarmk: No, ale dobrze, że problem już rozwiązałeś
Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..


@CyberMychanapisał(-a)
@Anonim: Heh tylko że w panelu funboxa u góry masz urządzenia podłączone skrętką a na dole są te przez wifi, i koledze chodziło o te z góry...

@CyberMycha, nieważne, czy tak, lub siak. Ważne, co jest podłączone i do tego służy m.in. personalizacja urządzenia wg. ikonek, które masz w panelu, odłączanie (pozbawianie dostępu do internetu, zabezpieczenia i filtrowanie. Zgodność nazw i po adresach MAC powinna być jednolita zarówno w panelu, jak i w aplikacji FunBox. Stan i właściwości połączenia też należy sprawdzić. Jest parę rzeczy do uporządkowania w panelu routera Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Dziwne urządzenia podłączone do sieci..

@jarmk pora chyba na podsumowanie w "Temacie", jeśli problem rozwiązany, bo chyba szukałeś na Forum NO > Pomocy, wypada zakończyć "Temat" oznaczając pomocną odpowiedż jako "Rozwiązanie, to pomocne dla innych będzie, może i dla ciebie, bo chętniej ci ktoś w przyszłości tu pomoże 😉