Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

@Anonim, inne modemy i softy, ale w tym temacie myślę że nic się nie zmieniło 😉 Problemy były na LB i FB 2 i są na FB3


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

Jedyne co Ci tak na prawdę zostało to podłączenie normalnego routera pod FB, następnie w FB włączyć DMZ na ten Twój router, wyłączyć w FB WiFi. Cała reszte skonfiguruj na swoim routerze (WiFi itp). Plus taki, że masz pełną kontrolę nad tym urządzeniem.

Anonim

Nie dotyczy

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

@kazimierz63Czy tak masz ustawione? i czy w loginie do Neostrady masz /ipv6 czy bez xxxxxxx@neostrada.pl ?

Przechwytywanie.PNG Edit @mabud73 trochę mnie dziwi że ty miałeś problem z podłączeniem drukarki HP do Funbox 2.0 całą konfiguracje robi się przez kabel USB na komputerze a nie FB i wtedy podłącza się do sieci WIFI u mnie wszystko śmiga na Win 7 jak i Win 10 i tez przez telefon z androidem.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

No i mnie ubiegłeś @Anonim 😉 Też po głowie chodziła mi konfiguracja z obsługą częstotliwości 5,0/2,4GHz...Co do drukarki HP, chodziło mi o podłączenie HP pod USB rutera i udostępnienie. Mój HP-ek nie obsługuje wifi. Po kilku próbach odpuściłem, bo dostałem Lexmarka z wifi...widocznie zbyt stary model. Wiem że wiele modeli HP ma już wsparcie nawet pod Androida...niestety, u mnie nie zadziałało...

Anonim

Nie dotyczy

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

@kazimierz63Nie wiem po co kombinować robienie konfiguracje przez FB jak można zrobić to "Pełny sterownik i pakiet oprogramowania" i wszystko będzie działać.support.brother

Przechwytywanie.PNG 


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

Mialem problem z podobną konfiguracją, zainstalowanie automatycznych sterowników i automatyczne IP rozwiązały problem. Polecam takie rozwiązanie.

Anonim

Nie dotyczy

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

@kazimierz63Jak się zdecydujesz mogę ci pomoc zdalnie jak napisał kolega @mabud73


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Drukarka Brother oraz modem Funbox 3.0 - router rozłącza urządzenie

@kazimierz63

czy zawarte w tym temacie podpowiedzi okazały się w jakimś stopniu pomocne? Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli tak, to zachęcam do skorzystania...

Pokaż szczegóły
z takiej pięknej zasady społecznościowej Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg