Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem [archiwum]


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18228
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


aaronvold47 napisał(-a):
Wracając do tematu. Nic nie pomogło... Dodatkowo sprawdzałem na 3 różnych telefonach i na każdym wygląda to tak samo. Dziękuję wszystkim za pomoc, w poniedziałek dzwonie do BOKU.

@aaronvold47  te próby na różnych telefonach robiłeś ze swoją kartą? Może warto jeszcze sprawdzić czy inny numer (karta) albo usługa stacjonarna w Orange połączy się z takim darmowym pasmem. Trzeba jednak pamiętać, że prawo do korzystania z darmowego wifi przysługuje jedynie użytkownikom usług Orange, którzy "zarejestrowali się" w niej, czyli mają login i hasło.

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@Misiek62 Szkoda, że nie odpisuje w tej sprawie @Wiktor on może wie coś wiecej?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18228
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


vdsl2 napisał(-a):

@Misiek62 Szkoda, że nie odpisuje w tej sprawie @Wiktor on może wie coś wiecej?


@Anonim

Może ma wolne, wiesz długa majówka.


Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@Misiek62 @aaronvold47 

Jutro spróbuje sprawdzić, czy będzie, to działać jak uruchomi się usługa na koncie w ciągu 24H uwaga usługa stacjonarna, a nie mobilna.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18228
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

 
 
@,   już kilka razy pisałem, że parę dni temu łączyłem się z internetem przez telefon, po zalogowaniu się. Łączyłem się na dane mobilne, czyli komórki, mogę spróbować na dane neostrady, jak przypomnę sobie hasło.
 
Update. Właśnie zestawiłem połączenie, na dane usług stacjonarnych.
 
Update 2. Załączam zrzut z telefonu, dopisując to zdanie w telefonie.
Update 3.  - posta założyłem w kompie, edycja w telefonie aktywowała przekłamania w kodowaniu, o których Ty pisałeś... Chyba założę temat o tym błędzie.

Update 4. Drugi raz w telefonie. @Anonim kolejny raz zastąpione.

 

Kolejne wejście do posta przez telefon - wymieniłem tylko załącznik... i o dziwo przywołanie @Anonim  nie zostało zamienione.


Screenshot_2017-04-30-20-15-34.png

Zespół Nasz Orange
  • 2959
  • 12104
  • 151

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem


vdsl2 napisał:

Coś @Wiktor milczy w tej sprawie ?


Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem Emotikon: Szczęśliwy.
Sam dzisiaj aktywowałem tą usługę i połączyłem się z siecią. Wszystko hula bez problemów:

screen wyniku testu prędkości na Darmowe_Orange_WiFi.JPG

@Misiek62 też wspomniał, że u Jego znajomych to hulało.

Dlatego @aaronvold47 ważne jest byś - oczywiście w miarę możliwości - przetestował działanie usługi przy połączeniu z siecią na innym urządzeniu (np. nieopodal jakiegoś innego domu/bloku za pomocą komórki). To zresztą już wcześniej zasugerował @Anonim Emotikon: Szczęśliwy.
Możliwe, że po prostu urządzenie, za pomocą którego zwykłeś korzystać z darmowego WiFi od Orange "złapało zwiechę" (przestał działać stabilnie serwer DHCP).

Na razie gromadzimy wszystkie te przypadki, ale... jest ich stanowczo za mało Smutny mężczyzna.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18228
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@Wiktor  ja sprawdzałem na dwóch źródłach, jedno u znajomych, drugie na moim domowym... a chwialmi chyba nawet na spacerze majówkowym miałem darmówkę, ale nie zatrzymywałem się żeby potwierdzić logowanie swoimi uprawnieniami.

 

Update. Wiktor, ale miałeś ciekawe różnice prędkości, upload na poziomie 6, wielokrotnie wyższy niż down... to chyba nietypowe.

 

PS. Przyjrzałeś się opisywanym przy okazji problemom z kodowaniem?


Zespół Nasz Orange
  • 2959
  • 12104
  • 151

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

No właśnie @Misiek62 - to by wskazywało, że nie mamy do czynienia z prawidłowością w tym konkretnym obszarze działania (a raczej niedziałania Emotikon: Mrugający) darmowego WiFi.

Sam się zastanawiam nad tymi 6 Mb/s. To dość spory LOL!! 😁. Może nie ma po prostu ograniczeń na uploadzie?

Teraz (pisząc z komórki) zwróciłem na to uwagę. Mój poprzedni post wygląda tak jak wygląda 😢, więc... śmiało utwórz osobny temat dla tego buga ◄Edit: post został już przywrócony do poprzedniego stanu ►


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 18228
  • 186

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@Wiktor  chyba już go utworzyłem 😉  jest tutaj "ponowna edycja..."

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe_Orange_WiFi problem z połączeniem

@Wiktor Gdzie jest twój test ktory był??