Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia

Cześć, w środę pomyślałem by wrócić z windowsa 10 do 7 gdyż z 10 miałem kłopoty. Więc wziąłem wrócić na windows 7 gdyż miałem na to 10dni. Po powrocie patrze a przy ikonce internetu jest czerwony "X" i internet nie działa. Nie mogę nawetna stronę orange wejść czyli 198 itd. Gdy wchodzę na rozwiąż problemy to wyskakuje że problem jest z połączeniem lokalnym 3, a ja nie wiem jak to naprawić. Pomocy proszę. Dodam jeszcze że po powrocie nie działa nawet kalwiatura USB przez co muszę poruszać się za pomocą klawiatury ekranowe.Ktoś wie jak pomóc? Bo naprawdę potrzebuję teraz internetu w komputerze do pracy 😢

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia

Musisz zaktualizować sterowniki kart sieciowych.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia

No właśnie miałem problem z połączeniem lokalnym 5 i 3. Po aktualizacji sterownika z menadżera zadań, lokalny 5 został naprawiony a z 3 nadal jest problem 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia

Spisz sobie jego nazwe, pobierz z innego urządzenia i przenieś na płycie czy pendrive.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia

Portalem sterownik z innego urządzenia i przeniosłem z pendrive na komputer. Po instalacji zaczęło szukać sterownika i pisało że został zainstalowany. Zresetowałem komputer i nadal pisze że problem "Możeyo być spowodowane problemem ze sterownikiem karty Polaczenie lokalne 3"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Czerwony "X" przy ikonce internetu i brak połączenia

Tu już trzeba posprawdzać wpisy rejestru. Na odległość będzie trudno.