Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

Witam, dzisiaj aktualizujac firmware routera Asus dsl-n12e coś się stało (router prawdopodobnie się zawiesił) i musiałem przywrócić router do ustawień fabrycznych, po walce z ustawieniem Internet zaczął jakoś chodzić i na wifi problemu nie ma. Ale na komputerze który jest podłączony kablem do routera nie ma w ogóle połączenia, nie mogę się nawet zalogować na stronę konfiguracyjna routera. Liczę na pomoc.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

@TajniakMoże jest uszkodzony jeden port Lan w routerze lub trzeba zresetować kartę sieciowa 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

@TajniakMożesz spróbować przywrócić przez tryb recovery tu masz przykład jak to zrobić https://www.asus.com/pl/support/FAQ/1000814/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

Ja już postawiłem router na nowo, chodzić chodzi, po wifi Internet mam tylko na komputerze , który jest podłączony kablem nie ma Internetu, nie mogę nawet zalogować się do routera na kompie. na telefonie gdzie jest wifi normalnie wszystko chodzi.
Anonim

Nie dotyczy

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

@TajniakMoże jest uszkodzony jeden port Lan w routerze lub trzeba zresetować kartę sieciowa 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

Ogólnie podczas konfiguracji która przebiegała na komputerze nie działał mi Internet, coś majstrowalem, przelaczylem opcje dual wan (chyba tak to się pisze) i za chwilę Internet zaskoczył tyle że po tym na komputerze nie mogłem się już zalogować na stronę routera
Anonim

Nie dotyczy

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

@TajniakNie wiem co  i gdzie grzebałeś  tu masz jak się konfiguruje https://asus-serwis.pl/docs/dsl_setup_dslg31.pdf


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

Jednak najprostsza rzecz pomogła, wpiąłem w inne gniazdo LAN kabel i internet na komputerze powrócił do żywych

Anonim

Nie dotyczy

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

@TajniakCzyli już wiesz że problem jest z jednym gniazdem jak masz jeszcze router na gwarancji to udaj się do sprzedawcy to zostanie wymieniony na nowy routery nie są naprawiane.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10889
  • 150

Brak Internetu na komputerze, na wifi jest

@Tajniak

jeśli któraś z wyżej wymienionych odpowiedzi okazała się dla Ciebie przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.