Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne hasło do routera


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 619

Błędne hasło do routera

@Imadayo 

@ketrasaArtur mądrze pisze. Internet znaczy działa i tv też. Jeśli inne urządzenia łączą się poi wifi to i ono działa. Kłopot wynika tylko na tym telefonie. Do modemu łączysz się z laptopa??

Anonim

Nie dotyczy

Błędne hasło do routera

Reset do fabrycznych z przycisku na routerze, powinien zresetować wszystko, połączyć się po kablu lan z zestawu od routera vs komputer, jak się nie da to router do wymiany. @Imadayo  zgłoszenie zrób telefonicznie czy poprzez czat i w salonie Orange wymienisz router.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Błędne hasło do routera

A może ktoś zablokował dostęp do Twojego urządzenia po adresie MAC?

Jeśli hasło działa na innych urządzeniach, to trzeba na tym działającym urządzeniu wejść na panelu routera. Panel routera nie jest dostępny na urządzenie, które nie jest poprawnie połączone z wifi.
Anonim

Nie dotyczy

Błędne hasło do routera


@Imadayonapisał(-a)

@agat13  ta strona też mi się nie wyświetla. Nie ładuje się 


Screenshot_20200903-132159_Samsung Internet.jpg

Jeśli dobrze widzę, to telefon po LTE działa (net), więc jak do sieci domowej wi-fi (router) chcesz się zalogować (Panel Administracyjny), wszelkie problemy trzeba najpierw sprawdzić po kablu lan PC, potem sprawdzić sieć po wi-fi.

Anonim

Nie dotyczy

Błędne hasło do routera


@Imadayonapisał(-a)

Haslo do routera jest cały czas takie samo. Dziś rano mnie wyrzucilo I nie mogę się zalogować ponownie NA TO SAMO HASLO WPS! CO SIE DZIEJE? APLIKACJA FUN BOX NIE POMAGA BO NIE UMIEM SIE ZALOGOWAC 

Kolejny problem z firmą Orange. Nie polecam 

Nie dość, że słaby zasięg, Internet przerywa to jeszcze to 

Screenshot_20200903-111545_Settings.jpg

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Internet domowy - Wiktor




Tu też po LTE chcesz zarządzać FunBox, wypada włączyć wi-fi w telefonie.

Więc poprzednie porady co do FunBox (usterka), są mało wiarygodne, może poproś kogoś obeznanego o pomoc, bo obstawiam że z FunBox i telefonem wszystko ok.

Jak potrafisz to daj zrzuty z ustawień wi-fi telefon.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 619

Błędne hasło do routera

@Anonim Zauważyłeś.. Mój błąd, że zakładam, iż jak ktoś zgłasza problem to sprawdził chociaż czy opcja jest włączona. Ja tak robię, ale jak widać myślę za szybko szukając problemów, a nie gapiostwa...

Anonim

Nie dotyczy

Błędne hasło do routera

@agat13  tak drążąc temat, z poza sieci tylko zdalnie się można do routera dostać, jednak dostęp zdalny ma tylko Orange, stąd brak możliwości zalogowania do panelu FunBox.