Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne hasło do routera


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Błędne hasło do routera

Haslo do routera jest cały czas takie samo. Dziś rano mnie wyrzucilo I nie mogę się zalogować ponownie NA TO SAMO HASLO WPS! CO SIE DZIEJE? APLIKACJA FUN BOX NIE POMAGA BO NIE UMIEM SIE ZALOGOWAC 

Kolejny problem z firmą Orange. Nie polecam 

Nie dość, że słaby zasięg, Internet przerywa to jeszcze to 

Screenshot_20200903-111545_Settings.jpg

 

____________

* Temat przeniesiono z kategorii Internet domowy - Wiktor



16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Błędne hasło do routera

@Imadayo Jeżeli masz domyślne hasło, to na spodzie routera na etykiecie jest hasło. Jeżeli nie zmieniałeś, to możesz się na nie zalogować. Jeżeli zmieniłeś, to polecam zalogować się na stronę routera urządzeniem, które ma dostęp i odczytać, jakie jest obecne hasło. 

 

Inne rozwiązanie, to reset routera i przywrócenie do wartości domyślnych. Po resecie odczekaj około 5 minut, router automatycznie się ustawi i połączy z internetem na danych domyślnych jak na etykiecie. Na tych danych będziesz mógł zalogować się na router.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Błędne hasło do routera

Żadna z powyższych metod nie działa. Haslo nie zostało zmienione jest to fabryczne od początku, te z tylu a właściwie to z dołu routera. Po resecie nadal to samo. "Błędne hasło" 

Postępowano wg instrukcji. Haslo nie działa. Aplikacja nie działa. 

@ketrasaArtur 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Błędne hasło do routera

@Imadayo sprawdź jeszcze poprawność hasła. Małe "l" może być dużym "i", zero może być pomylone z dużym "o". Hasło jak dobrze pamiętam powinno być zapisane dużymi literami.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Błędne hasło do routera

@ketrasaArtur drogi użytkowniku w tym haśle nie ma takich cyfr/liter. Haslo skopiowane było do notatnika - wcześniej działało, teraz nie działa. Coś się stało na linii routera. Bo HASŁO JEST TO SAMO. Reset nie pomaga 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Błędne hasło do routera

@Imadayo Wejdź na stronę modemu 192.168.1.1 login :admin, a hasło do modemu to 8 pierwszych znaków klucza z naklejki. Tam w zakładce "moje wi-fi" zobaczysz ustawienia hasła. Zmień i po zabawie

Jeśli masz problem z hasłem do samego routera spróbuj admin/admin. Czasem działa przy starym sofcie

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Błędne hasło do routera

@agat13  ta strona też mi się nie wyświetla. Nie ładuje się 


Screenshot_20200903-132159_Samsung Internet.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Błędne hasło do routera

@Imadayo Podczas resetu do fabryki wyłącz zasilanie. Włącz po chwili i jeszcze raz zresetuj ale już normalnie. Modem zachoiwuje się jak uszkodzony. Jeśli masz jakiś inny zasilacz 12v to jeszcze spróbuj podmienić przed tym, co doradziłem. Jeśli nie zadziała z innym zasilaczem (o takich samych parametrach) to już go bardziej nie zepsujesz, a może reanimujesz  tymi niespotykanymi czynnościami (bo nie wolno w czasie resetu odłączać zasilania). To terapia wstrząsowa którą zastosowałem w praktyce. Powiem, że zanim zrobisz to o czym pisze możesz wcześniej kilkakrotnie włączyć i po 20 sek wyłączyć z zasilania. Może to najpierw zadziała i zlikwiduje zwis zanim drastycznie się z nim (modemem) obejdziesz. Próbuj. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Błędne hasło do routera

@agat13 na laptopie Internet działa, na telefonie nadal nie. Za 36h ma serwis dzwonić w sprawie diagnozy. Już raz mieliśmy router wymieniany. Chyba to tak zostawię bo później jeszcze mnie obciążą kosztami. Tv działa. Jedynie co to z połączeniem przez hasło się nie da... Nie wiem co to może być. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Błędne hasło do routera

@Imadayo masz gdzieś dostęp do innej sieci WiFi, aby sprawdzić, czy Twój telefon się zaloguje? Może to wina telefonu, nie routera.