Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

@agat13  drzewo duże jest obok domu gdzie jest 1 kamera a co do 2 kamer drzewa są daleko od domu a ten punkt dostępowy co ma zasięg więcej niż 200 metrów i drzewa i domy pobliskie nie będą problemem jest jakiś i cenowo przystępny?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

Więc w tej obecniej sytuacjii  jaką mam co mi poradzicie co do tego punktu dostępnego i anteny lte ? jestem w kropce.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

@Januszbba  Co poradzę? Analizę ustawienia modemu pod kątem kierunku BTS-a. Testy na antenie zewnętrznej kierunkowej LTE.  Dobór optymalnego ustawienia AP lub kilku pod kątem kamer. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

@agat13  a ten punkt dostępu to kupić nie zaszkodzi skoro  ta kamera ma  na wifi problem i się zacina.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

@Januszbba jeśli kamera  się zacina na wifi z punktu dostępu w domu, to jest szansa,  że przy zewnętrznej i jeszcze kierunkowo ustawionej na kamerę będzie lepszy zasieg i transfer. Dodatkowo doświetlisz teren na zewnątrz...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

 @agat13  Nadzieje trzeba mieć 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

@Januszbba  nie od "nadziejania" tu jesteśmy, a od porad i zachęcenia do eksperymentów i testów. Kto nie próbuje i jue działa w temacie  rozwoju, ten jie ma...😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

@agat13  heh no racja 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

Doszedłem do wniosku że te 3 kamery rodzielę każda będzie miała osobny router zapłacę więcej przez to  ale może nie będzie wtedy zacięć ale mi te kamery odpowiadają bo humanoida mają i podążanie za postacią innego tu rozwiązania nie widzę a punkt dostępu to nic nie da bo wifi zawsze będzie niestabilne jedno jest pewne światłowód byłby lepszy ale niestety jestem skazany na mobilny i te głupie skoki.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Antena zewnętrzna tylko do wifi 2.4 GHz

Zamontowałem 3 urządzenia loco m2 obok 3 kamer i wskaznik wifi jest na full w trybie hotspot  jak patrze z poziomu apki na tel gdzie steruje kamerami i jest super ale ostatnie urządzenie niechce mi coś działać musiałem uciąć tylko w tym 1 kablu  końcówke lan i założyłem nową i podłączyłem dobrze do adaptera poe ale i tak nie działa co może być tego przyczyną? 3 routery mają brame domyślną 192.168.1.1 i tak powinno być skoro logowanie do urządzenia to 192.168.1.20