Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Antena do Orange Airbox 2 plus

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Antena do Orange Airbox 2 plus

Witam, mieszkam w miejscowości położonej około 43km od warszawy, stacja BTS znajduje sie jakies 6 km ode mnie. posiadam router Orange Airbox 2 plus. Jaką antenę powinienem do niego wybrać ? z góry dziękuję za pomoc 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy
14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Antena do Orange Airbox 2 plus

Najpierw sprawdź czy ten egzemplarz co masz ma "dziurę" na antenę. Jeśli tak sprawdź w instrukcji czy to złączę TS9 czy inne? I pod to szukaj. Ale 6 km to sporo jak na LTE.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Antena do Orange Airbox 2 plus

Router ma dwa złącza. a jeśli chodzi o typ złącza to nie potrafię odpowiedzieć, przesyłam zdjecie, może pomoże w zidentyfikowaniu typu złącza 20171019_150009.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Antena do Orange Airbox 2 plus


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Antena do Orange Airbox 2 plus

Wiem, że było wiele tematów na ten temat. jednak chciałbym dostać informację jaka antena będzie odpowiednia do moich warunków, oraz nie przepłacić i nie kupić czegoś, co mało da 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

Antena do Orange Airbox 2 plus

@Bobers753Nie da się tobie odpowiedzieć na twoje pytanie która będzie odpowiednia jak napisze ze ta działa u mnie to u ciebie może już nie działać prawidłowo 

http://www.dipol.com.pl/mobilny_internet_w_polsce_-_siec_lte_-_jak_wybrac_modem_antene_oraz_konektor...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Antena do Orange Airbox 2 plus

Głównie zalezy mi żeby złącze bylo dobre oraz zasieg wynosił około 1-2 kreski LTE, ponieważ w chwili obecnej mieszkam na parterze ktory jest nieco niski i router ten muszę miec polozny na parapecie i niestety router musze mieć podłączony do komputera przez przedlużke USB co zwalnia przepustowosc lacza z tego co mi wiadomo, mogłaby to antena na wzór tej : http://allegro.pl/antena-magnetyczna-12dbi-lte-4g-ts9-e5573-e5577-zt-i6908733699.html# ? Jeśli chodzi o temat anten itd jestem zielony 😛

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Antena do Orange Airbox 2 plus

Z rysunku ja się nie znam na tyle by odczytać rodzaj złącza na 100%. W necie specyfikacja mówi o jednym złączu ts9, Ty masz dwa. To antena by pasowała. Ale czy będzie lepiej, to bez testów u Ciebie nikt tego nie wie.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Antena do Orange Airbox 2 plus

nie dałoby się tego zrobić nieco taniej ? budżet nieco ograniczony 😛