Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Airbox LTE+ Y901 - PROBLEMY


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Airbox LTE+ Y901 - PROBLEMY

Cześć,

 

mam problem z urządzeniem Airbox LTE+ (Y901). Od jakiegoś czasu zaczęła puchnąć bateria w urządzeniu. Dosłownie wczoraj spuchła na tyle, że "wyskoczyła" z urządzenia. Modem dalej działał prawidłowo, więc wziąłem samą baterię i zaniosłem do salonu Orange - w końcu minęło niespełna 1,5 roku od zakupu i liczę na gwarancję .

 

Baterię zostawiłem w salonie ,wróciłem do domu i po kilku godzinach modem przestał działać. A dokładniej: zaczął się sam w kółko resetować. Odłączam od zasilania, podłączam ponownie - dalej to samo. Pokazuje się tylko logo Orange, jak przy uruchamianiu urządzenia, potem czarny ekran, potem znowu logo Orange, czarny ekran, logo Orange, czarny ekran i tak cały czas. 

 

Jedynie jak wyciągnę kartę SIM, to urządzenie normalnie się włącza i funkcjonuje (działa WiFi), tylko co z tego skoro jest "Brak sieci" i zero internetu?! Po włożeniu karty SIM z powrotem, ponownie jest ten sam problem i urządzenie nie może się uruchomić / resetuje się. 

 

Jakieś pomysły? Mam już tego internetu mobilnego Orange serdecznie dość... 😫 

2 ODPOW. 2

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Airbox LTE+ Y901 - PROBLEMY

Miałem podobnie gdy chciałem korzystać ze swojego routera bez baterii, ale wystarczyło podłączyć go do zasilacza, który był w stanie dać większe natężenie prądu. Najlepiej niech to będzie zasilacz 1,5 A i więcej.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Airbox LTE+ Y901 - PROBLEMY

Dzięki za podpowiedź. Sprawdziłem każdy zasilacz jaki mam na stanie w domu i jaki byłem w stanie podłączyć. Niestety, nie rozwiązało to problemu, który nadal występuje.

 

Też mi się wydaje, że jest to kwestia zasilania. Będę jeszcze próbował czego innego - właśnie ładuję moją starą Xperię Z, wrzucę tam kartę SIM od internetu mobilnego i włączę punkt dostępu. Mam nadzieję, że internet zadziała i mój Smart tv nie będzie wyłączony na majówkę ... 

 

A swoją drogą ten Airbox LTE to straszne dziadostwo...