Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

Witam.

 

Mam pytanie: czy  tym urządzeniem:  ASUS RT-AC87U

mogę zastąpić Funbox 2.0 (chodzi na razie tylko o dostęp do internetu) ?

 

Czy ktoś próbował konfigurować na tym routerze połączenie z Neostradą (Światłowód 300 Mb/s)?

 

W moim przypadku to się nie udaje (automatyczne rozpoznanie nie działa, mimo najnowszego firmware`u), ręcznie (zakładka Zaawansowane/WAN) też nie przynosi skutku.

 

Dziękuję za sugestie w temacie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód


JULEK napisał(-a):

Witam.

 

Mam pytanie: czy  tym urządzeniem:  ASUS RT-AC87U

mogę zastąpić Funbox 2.0 (chodzi na razie tylko o dostęp do internetu) ?

 

Czy ktoś próbował konfigurować na tym routerze połączenie z Neostradą (Światłowód 300 Mb/s)?

 

W moim przypadku to się nie udaje (automatyczne rozpoznanie nie działa, mimo najnowszego firmware`u), ręcznie (zakładka Zaawansowane/WAN) też nie przynosi skutku.

 

Dziękuję za sugestie w temacie.


https://nasz.orange.pl/t5/Pozostałe-urządzenia/Wlasny-router-do-swiatlowodu/m-p/1219#M7

 

Sprawdź, może się uda 🙂 Następnym razem najpierw wyszukiwarka a później nowy temat 🙂 Miłego wieczoru.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

Mhm....... Trudne pytanie. Może warto zadzwonić do działu technicznego (BOK) i tam poszukać pomocy. Może do nowego routera będziesz potrzebował nowego loginu i hasła?? Może pisze głupoty ale....to mi przychodzi teraz do głowy.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód


JULEK napisał(-a):

Witam.

 

Mam pytanie: czy  tym urządzeniem:  ASUS RT-AC87U

mogę zastąpić Funbox 2.0 (chodzi na razie tylko o dostęp do internetu) ?

 

Czy ktoś próbował konfigurować na tym routerze połączenie z Neostradą (Światłowód 300 Mb/s)?

 

W moim przypadku to się nie udaje (automatyczne rozpoznanie nie działa, mimo najnowszego firmware`u), ręcznie (zakładka Zaawansowane/WAN) też nie przynosi skutku.

 

Dziękuję za sugestie w temacie.


https://nasz.orange.pl/t5/Pozostałe-urządzenia/Wlasny-router-do-swiatlowodu/m-p/1219#M7

 

Sprawdź, może się uda 🙂 Następnym razem najpierw wyszukiwarka a później nowy temat 🙂 Miłego wieczoru.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

I jeszcze jedno pytanie: naprawę potrzebujecie tak mocnych routerów? Na Funbox 2.0 mam transfery do 240 Mbs na pojedyńczym urządzeniu. Wydaje mi się, że to spokojnie wystarcza. Ciężko też znaleźć konkretne dodatkowe funkcje. Jak ktos potrzebuje dobrego dysku zewnętrznego dostępnego z sieci to każdy nas Qnap'a i tak zje Asusa na śniadanie (aby nie było mam qnap'a i miałem Asusa RT-66N :).

Anonim

Nie dotyczy

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

@Remi owszem masz rację, ale......w większych gabarytowych domach mega mocny router to podstawa. Funbox jest super, ale........ Pozdrawiam


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód


pablo_ck napisał(-a):
@Remi owszem masz rację, ale......w większych gabarytowych domach mega mocny router to podstawa. Funbox jest super, ale........ Pozdrawiam

testowałeś w rzeczywistych warunkach? Bo ja Funbox 2.0 na dość dużym domu i nie widzę aż tak wielkiej przewagi 🙂 ... przy czym od mojego poprzedniego Asusa jest zdecydowanie lepszy i nie tylko z powodu tego, że ma AC.

 

To co mi się bardziej podoba to UX od strony konfiguracji Asusa ale tutaj popracujemy jeszcze.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

Czesc swiatelko chodzi na tym modelu bo taki posiadam i dziala.

Mam pytanie chce tez podlaczyc telewizje (czyli dekoder pod ten router ) czy udalo ci sie urochomi telewizje ? Pozdrawiam

 

Tu jest virtualne ustawienie routera gdzie po zakladkach mozna pochodzic  http://event.asus.com/2012/nw/dummy_ui/PL/Advanced_IPTV_Content.html


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

Widać, że temat związany z tym konkretnym modelem co jakiś czas "odżywa" ;-).
Dzięki @Przemek83, że potwierdziłeś działanie neta po światłowodzie na tym routerze :).

 

Dalszą dyskusję dot. już konfiguracji tv można prowadzić w zalinkowanym wyżej ↑ temacie.

 

I jeszcze na koniec (też tak trochę organizacyjnie):

- tytuł niniejszego tematu nieco doprecyzowałem 🙂
- Jego twórcę zachęcam do "kultywowania" ;-)...

Pokaż szczegóły
takiego pięknego zwyczaju społecznościowego Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

Cześć tak internet na tym urządzeniu chodzi bez problemu a co do telewizji to nie chodzi trzeba kupić inny router pozdro
Anonim

Nie dotyczy

ASUS RT-AC87U - konfiguracja pod Światłowód

Problem jest taki że nie masz takiej opcji w tym routerze 

ScreenHunter_59 Mar. 16 08.41.jpg