Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Witam otóż mam modem airbox już jakoś od roku i dopiero jakieś 3 miesiace temu prędkość internetu z niego drastycznie spadła, wręcz nie da się z niego korzystać. Czy ktoś wie co może być przyczyną tego ? 

11 ODPOW. 11

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Próbowałeś przywrócić go do ustawień fabrycznych? Który to model Airboxa?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Podpinam się. Mam router/modem ZTE MF283+ z podpiętym internetem mobilnym, u mnie również internet strasznie zwolnił jakieś 3 miesiące temu.Przeglądać strony,oglądać filmy,czy pobierać jakoś można ale jeśli chodzi o gry to już sprawa wygląda koszmarnie...

Sprawę zgłosiłem,rozmawiałem z kimś z BOK ale to było tylko naciąganie na koszty,ponieważ nie zrobił absolutnie nic poza przekazaniem zgłoszenia... W przeciągu 2 dni mieli się ze mną kontaktować,minął już 3 tydzień a telefonu nadal żadnego nie było... Mało tego,wchodzę dzisiaj w zakładkę zgłoszenia i tak jak za każdym razem gdy coś zgłaszałem jest.. zgłoszenie Zamknięte,mimo,że sprawa w żadnym stopniu nie została wyjaśniona,nie udzielono mi żadnej pomocy ani porady...

Bardzo proszę jeśli pojawi się ktoś z Orange o wyjaśnienie mi sprawy: Zgłoszenie nr 3758367

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

@patryk21 skontaktuj się np. przez czat (więcej tutaj: https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml). Wtedy po podaniu numeru zgłoszenia otrzymasz informację o odpowiedzi.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Zapomniałem dopisać,że to również jest irytujące,czat nie oferuje pomocy usługom mobilnego internetu,tak zostałem poinformowany przez 2 osoby z czatu Orange,które informowały mnie,że muszę dzwonić pod numer 510 100 100

Anonim

Nie dotyczy

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Na numer 510 100 100 można za free dzwonić, karta od Play czy innego operatora, ja tam nigdy na te płatne numery nie dzwonie z ich karty sim a Play czy Plus, tam mam minuty bez limitu.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Próbowałem przywrócić do ustawień fabrycznych i nic przez 10 min działa dobrze, ale potem zwów zwolnił dodam jeszcze, że przez pół dnia działa tragicznie za to po godzinie 23 da się coś na nim dopiero zrobić.

 

Model to Airbox-MW40

 

 

 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

Ja również przywróciłem do ustawień fabrycznych,bez żadnych efektów,Michlos też tak mam,po 23 nagle przyśpiesza i nie mam skoków pingu


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

@Michalos221próbowałeś zmienić tryb pracy sieci? Na stronie konfiguracyjnej 192.168.1.1 się to robi. Zmień z automatycznej na tylko LTE lub tylko 3G/WCDMA. Jeżeli tego nie znajdziesz, podaj model urządzenia, to podpowiem gdzie dokładnie. Po ustawieniu na stałe spróbuj przetestować na jednej i drugiej technologii, po czym zobacz na której będzie najlepiej.

Anonim

Nie dotyczy

AIRBOX PROBLEM Z INTERNETEM

@Wojcieszkomyślę że @Michalos221 podał już  Model to Airbox-MW40