Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Multiroom

Witam,

Posiadam usluge Swiatlowód 600 + TV 4K z dekoderem ICU 100, brałem już na testy stare dekodery 80 po wifi i 88 Ethernet, pytanie czy jest możliwość dostać pod multirooM icu 100, który ma wbudowaną aplikacje Netflix a na niej najbardziej mojemu dziecku zalezy

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom

@FaLaNie ma takie możliwości jeden Samsung ICU 100 a drugi WHD 80 lub UHD88 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multiroom

Jest to mega trudne ale niektórzy mają dwa https://forum.satkurier.pl/topic/20697-dekoder-samsung-icu-100/

Problemem jest to, że obecne tabelki wymian i wydań (na podstawie tego działają pracownicy Orange) nie przewidują scenariusza na 2x ICU. Ale to kwestia szczęścia i uprawnień doradcy czy może przepchnąć coś poza oficjalnym scenariuszem.

Sugerowałbym raz na tydzień zapytać się na czacie/infolinii - może akurat się uda.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Multiroom

Panowie, załóżmy że mam dwa modemy icu 100, czy można drugi sparować po wifi czy musi być kabel ethernet?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multiroom

Sugerowałbym napisać na forum satkuriera bo nie wiem czy tutaj ktoś ma dwa dekodery naraz.
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom

@FaLaJak masz dwa ICU 100 to możesz sparować po WIFI nie ma ograniczenia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Multiroom


@FaLanapisał(-a)

Panowie, załóżmy że mam dwa modemy icu 100, czy można drugi sparować po wifi czy musi być kabel ethernet?


Czysto teoretycznie technicznie jest to możliwe, aczkolwiek nie jest to konfiguracja zalecana przez Orange.