Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światło Orange czas

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

Światło Orange czas

Wczoraj miałem brak prądu i wiadome router się wyłączył i jak się wyłączył ponownie to zegar bije o 1h szybciej strefa czasowa jest Warszawa próbowałem innych i nic i serwery ntp też dawałem inne ale zawsze chodził mi domyślny pool.ntp.org a teraz już nie dxziala dlaczego??? Router asus gt ac 5300
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Światło Orange czas

Orange Kontakt 😉

 

EdiT:

Tu masz soft do twojego Routera RT-AC5300,  ups to ten ROG-Rapture-GT-AC5300 😉 wgraj nowsze oprogramowanie jak jest, może problem minie.

Inna opcja to Backup na komputer ustawień, reset do fabrycznych u stawień/wgrać ponownie swoje ustawienia, tak na koniec to powinien czas pobrać poprzez net automatycznie, widać synchronizacja nie nastąpiła poprawna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Światło Orange czas

Tu masz 4 serwery :

           server 0.pl.pool.ntp.org
	   server 1.pl.pool.ntp.org
	   server 2.pl.pool.ntp.org
	   server 3.pl.pool.ntp.org

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

Światło Orange czas

Ok ale dlaczego przedtem chodziło a teraz nie było ustawione domyślnie pool.ntp.org bez żadnych cyfr a tutaj cyfry próbowałem przedtem ale nie chodziło z tymi cyframi ten światłowód to masakra

 

Próbowałem różnych już nie działa masakra jak by zablokowane było coś że nie chce ściągnąć czasu z serwera

Masz może numer do techników Orange
Ten numer nie działa mi 703300900 bo mam numer w innej sieci

Anonim

Nie dotyczy

Światło Orange czas

Orange Kontakt 😉

 

EdiT:

Tu masz soft do twojego Routera RT-AC5300,  ups to ten ROG-Rapture-GT-AC5300 😉 wgraj nowsze oprogramowanie jak jest, może problem minie.

Inna opcja to Backup na komputer ustawień, reset do fabrycznych u stawień/wgrać ponownie swoje ustawienia, tak na koniec to powinien czas pobrać poprzez net automatycznie, widać synchronizacja nie nastąpiła poprawna.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

Światło Orange czas

Ja mam gt ac 5300 najnowsze już mam ale ok dzięki za pomoc
Anonim

Nie dotyczy

Światło Orange czas

U mnie router sam pobiera czas, jak masz nowy soft to powinno działać automatycznie.

Tak to u mnie ustawione jest ;)Tak to u mnie ustawione jest 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Światło Orange czas

@cesioo 🙂

▬▬▬

Pokaż szczegóły
Jeszcze na marginesie Mrugający robot przypomnę najpożyteczniejszą zasadę panującą na NO:
Jak rozmawiać na Nasz Orange?Jak rozmawiać na Nasz Orange?

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Światło Orange czas

@cesioo Masz własny router i To Ty za niego odpowiadasz, a nie zrzucasz winę na Światłowód od Orange. 

Włączając własny router w sieć ponosisz Ty konsekwencje złej konfiguracji. Poczukaj czegoś takiego jak Daylight Saving Time, włącz to. Możesz również zacząć korzystać z Funboxa 2.0.

 

@Wiktor Takie odkopywanie tematów niczemu niestety nie służy, poza wprowadzaniem w błąd. Byłem przekonany, że ten temat jest z wczoraj. 

Problem jest też w tym, że edytujesz stare tematy, a wracają na samą górę jako nowe Emotikon: sfrustrowany To już problem NO.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Światło Orange czas

No nie do końca. Jeśli publiczny dostawcą usług (jakim jest Orange, bo nie jest tylko tzw. operatorem na którym ciąży mniej obowiązków) dopuszcza używanie własnego sprzętu, to musi zapewnić serwis powiązany z usługą. Niestety już w tym roku argumenty w stylu "masz własny router radź sobie sam" trochę są wątpliwe dla usług dla konsumentów. Niestety brak jednoznacznej sankcji za nierespektowanie tego.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Światło Orange czas


@BORAX napisał:
Pokaż szczegóły

@WiktorTakie odkopywanie tematów niczemu niestety nie służy, poza wprowadzaniem w błąd. Byłem przekonany, że ten temat jest z wczoraj. 

Problem jest też w tym, że edytujesz stare tematy, a wracają na samą górę jako nowe Emotikon: sfrustrowany To już problem NO.


No tak... Posty, w których zachęcamy do oznaczania rozwiązań, jednak czemuś służą :). Gdybyś chciał o tym więcej pogadać, to zapraszam do dyskusji tutaj.

 

W sprawie edycji wyślę PW Szczęśliwy robot. (Nie chciałbym się zbytnio rozpisywać "off-topowo" Mrugający robot)