Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

odmowa dostępu... ciekawy "błąd"

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

odmowa dostępu... ciekawy "błąd"

Zaintrygowany pomysłem @piotrekk85 związanym z wyjątkową liczbą polubień postów jednego z nowych użytkowników chciałem przeczytać posty tego autora z mniejszą ale i tak dużą liczbą polubień - korzystająć z wykazu "post miesiąca", po rozwinięciu "więcej" - spotkał mnie komunikat o braku dostępu : 

odmowa.JPG

dotyczy postów z liczbą 11 polubień. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7753
  • 80

odmowa dostępu... ciekawy "błąd"

@Misiek62 zapewniam, że wszystko wróci do normalności, dajcie nam tylko chwilę. W sprawie wpisów, rzeczywiście część została usunięta, ponieważ wpisy były identycznej treści. Zdążyły jednak "złapać" trochę lajków, stąd ten rozjazd w profilu.

Edit:

Wróciło już do normalności 😉 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

odmowa dostępu... ciekawy "błąd"

Posty pewnie zostały przeniesione do działu do którego nie mamy dostępu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

odmowa dostępu... ciekawy "błąd"

@Piotrekk85  jeśli przyjrzeć się "dokonaniom" rekordzisty/tki - to według danych z profilu wykaz zawiera 4 posty - chociaż w danych pod avkiem widnieje liczba 9 postów i 222 łapki, każdy z tych 4 ma 25 polubień... więc już nic nie gra w zestawieniu z liczbą 52 polubienia w zestawieniach miesiąca... Zakładam że niektóre z postów zostały ukryte... prawdopodobnie te z 52 - jak czytałem Twój pomysł to Ty i @Anonim zgłosiliście coś do moderacji...

Delikatnie określając "nie lubię" gdy jakieś zestawienia (rankingi) czy informacje w profilach nie są do "sprawdzenia" i porównania w innym miejscu forum, przez zwykłych użytkowników.


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7753
  • 80

odmowa dostępu... ciekawy "błąd"

@Misiek62 zapewniam, że wszystko wróci do normalności, dajcie nam tylko chwilę. W sprawie wpisów, rzeczywiście część została usunięta, ponieważ wpisy były identycznej treści. Zdążyły jednak "złapać" trochę lajków, stąd ten rozjazd w profilu.

Edit:

Wróciło już do normalności 😉