Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

100% to jednak nie 100%

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

100% to jednak nie 100%


pablo_ck napisał(-a):
Kolejny błąd w powiadomieniach, zobaczcie w załączniku....

@Anonim

O tym dziwnym, niepotrzebnym powiadomieniu, z niższym numerem poziomu, też już pisałem... a jeśli mnie pamięć nie myli, to jeszcze ktoś przed nami o tym samym pisał... i efektu nie ma Mężczyzna pokazuje język, błąd ma niski priorytet.

Anonim

Nie dotyczy

100% to jednak nie 100%

Być może i tak @Misiek62. Mnie czasem pamięć zawodzi 😜
Anonim

Nie dotyczy

100% to jednak nie 100%

@AnonimJest, też jeden błąd jak napiszesz, coś na mobilnej, a potem zrobisz, edycje posta na kompie to się wykracza.


Screenshot_2017-04-29-13-05-26.png

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

100% to jednak nie 100%


vdsl2 napisał(-a):
 Jest, też jeden błąd jak napiszesz, coś na mobilnej, a potem zrobisz, edycje posta na kompie to się wykracza.

@Anonim  masz na myśli zastępowanie spacji zestawem "&nbsp"? 

 

W sumie, coś podobnego - zamianę znaków korygowałem w jakimś poście, któy faktycznie pisałem i na kompie i w telefonie (kolejności nie gwarantuję). 

 

Ale znowu zaczynamy pisać o różnych błędach w jednym temacie, a chyba Artur zaproponował, żeby nie ciągnąć tematu "błędy nasz orange" tylko każdy błąd opisywać w odrębnym.

 

 

Anonim

Nie dotyczy

100% to jednak nie 100%


Misiek62 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):
 Jest, też jeden błąd jak napiszesz, coś na mobilnej, a potem zrobisz, edycje posta na kompie to się wykracza.

@vdsl2  masz na myśli zastępowanie spacji zestawem "&nbsp"? 

 

W sumie, coś podobnego - zamianę znaków korygowałem w jakimś poście, któy faktycznie pisałem i na kompie i w telefonie (kolejności nie gwarantuję). 

 

Ale znowu zaczynamy pisać o różnych błędach w jednym temacie, a chyba Artur zaproponował, żeby nie ciągnąć tematu "błędy nasz orange" tylko każdy błąd opisywać w odrębnym.

 

 


@Misiek62 Zawsze mozna to przeniesz Edytowanie tematu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

100% to jednak nie 100%


vdsl2 napisał(-a):

Misiek62 napisał(-a):

vdsl2 napisał(-a):
 Jest, też jeden błąd jak napiszesz, coś na mobilnej, a potem zrobisz, edycje posta na kompie to się wykracza.

@vdsl2  masz na myśli zastępowanie spacji zestawem "&nbsp"? 

 

W sumie, coś podobnego - zamianę znaków korygowałem w jakimś poście, któy faktycznie pisałem i na kompie i w telefonie (kolejności nie gwarantuję). 

 

Ale znowu zaczynamy pisać o różnych błędach w jednym temacie, a chyba Artur zaproponował, żeby nie ciągnąć tematu "błędy nasz orange" tylko każdy błąd opisywać w odrębnym.

 

 


@Misiek62 Zawsze mozna to przeniesz Edytowanie tematu


@Anonim, zawsze można o to prosić moderatora 🙂 wydzieli, założy temat... ciekawe, kto teraz "dyżuruje".

Anonim

Nie dotyczy

100% to jednak nie 100%


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  u Ciebie jest wyraźna informacja, że potrzebujesz co najmniej 1 rozwiązania... aby wskoczyć na następny poziom.


@Misiek62, wspiąłem się już na wyżyny swoich możliwości. Zdobyte trofea w życiu są bezcenne. Reszta to pikuś Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

100% to jednak nie 100%

@Anonim  nie żartuj. Nie na siłę, ale przecież jesteś bardzo aktywny. Więc szansa na to że "zaliczysz" rozwiązanie jest.

Anonim

Nie dotyczy

100% to jednak nie 100%


Adept napisał(-a):

@burebusek  nie żartuj. Nie na siłę, ale przecież jesteś bardzo aktywny. Więc szansa na to że "zaliczysz" rozwiązanie jest.


@Adept, raczej nie stronię od ludzi, jednakże rozwiązania wymagają wiedzy technicznej. Czy każdy kierowca zna się na mechanice? Nie lubisz żartów, że mi odradzasz? Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

100% to jednak nie 100%

Panowie schodzimy trochę z wątku tematu. Proszę pilnuje się na przyszłość, Hehe ;p.pozdrawiam.