Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Prezenty" w aplikacji mój orange

Anonim

Nie dotyczy

"Prezenty" w aplikacji mój orange

Ogólnie wszystkie te prezenty są do numerów komórkowych. Jak ktoś ma internet mobilny albo usługi stacjonarne to nic nie znajdzie dla siebie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

"Prezenty" w aplikacji mój orange

Ja jak pisałem już na FB dostałem wczoraj 5 GB, w prezencie, 300 Gb do mnie nie dotarło. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

"Prezenty" w aplikacji mój orange

@marchello999 Kiedy wysłałeś zlecenie na prezent 300 GB?

Zlecenie musi być wysłane z apki i dotyczy tylko numerów w abonamencie. Czas oczekiwania na przyznanie do 3 dni.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 73
  • 275
  • 1

"Prezenty" w aplikacji mój orange

Dziś zajrzałem do aplikacji, cos tam jest, Mam dać sie naciągnąć na funkcje kontroli własnych dzieci. Czyste PTP ( prawo totalnego podporzadkowania. Jak ktoś nie wie to prawo Szatana ) Ja swoich dzieci nie kontroluje, sa tak wychowane ze działają zgodnie z własna wola ( Prawo wolnej woli w energii jedynej ). I co mam kupić na miesiąc, o przepraszam dostać, a potem zapomnieć i dać sie naciągnąć na kolejny miesiąc. I już korporacja wychodzi na swoje.

To był wstęp. A teraz co wolicie, po prostu mam 200 Gb jak w innych korporacjach na pełnej szybkości, czy jak tutaj niby masz 340 Gb ale po 20 Gb dostajesz info, że co będzie dalej to już czyjaś łaska i przypadek. 

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

"Prezenty" w aplikacji mój orange

Prezenty w apce mój orange są też dostępne jak ktoś ma numer w ofercie na kartę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

"Prezenty" w aplikacji mój orange

@Januszbba zdarzają się promocje dla osób, które mają numer w ofercie na kartę w Orange. Obecnie jest promocja podwojenia GB po doładowaniu oraz podwójna ilość GB po uruchomieniu pakietu bez limitu + GB.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

"Prezenty" w aplikacji mój orange

@ketrasaArtur  Aha Dzięki 🙂 co raz bardziej skłaniam się na zmianę operatora na orange 🙂 u konkurencjii nie ma tak super forum jak jest tutaj 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

"Prezenty" w aplikacji mój orange

@Januszbba jak u każdy operatora, są wady i zalety oferty. Dla mnie Orange najbardziej odpowiada z powodu zasięgu oraz dopasowania oferty. Niby u konkurencji też podobne oferty, ale do zarządzania kontem i zdalnego nadzorowania numerami najlepiej ma rozwinięte Orange.

Promocje też co jakiś czas się pojawiają, szczególnie na GB.

Wszystko zależy, co użytkownikowi potrzeba.

Zapraszam również do zapoznania się z ofertą FLEX, też ciekawe promocje się pojawiają, a poza tym to idealna taryfa dla dzieci i osób starszych, aby na koszty nie zostać naciągniętym. Moja mama sobie bardzo upodobała FLEX-a.

https://flex.orange.pl/

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

"Prezenty" w aplikacji mój orange

@ketrasaArtur  Twoje rady są dla mnie bardzo ważne 🙂 ale flex jest na abonament a ja chyba skuszę się na kartę 🙂 no u każdego operatora są wady i zalety nie ma tak że u każdego operatora wszystko chodzi bardzo dobrze 🙂 ale bierze się pod uwagę różne czynniki które potem decydują o wyborze operatora. 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

"Prezenty" w aplikacji mój orange

Flex tak naprawdę nie jest abonentem.