Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany na koncie MO po "remoncie"

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany na koncie MO po "remoncie"

Poza tym, że otwierają się nowe karty z równoległymi sesjami (w trakcie buszowania) i możliwość powrotu, wychwyciłem na swoim koncie nieścisłości. Chociażby taki szczególik, jak zakupiony sprzęt wraz z umową. W jednym miejscu jest data zakupu 16 września, w innym zaś 13 września. Prawdopodobnie dlatego, że chcieli coś "ugrać", albo "usystematyzować" w cyklu, który do tej pory kończył się 13-ego? Drugi detal, to brak (nadal) podglądu i do pobrania faktury, której termin kończy się 30 września, i jest opłacony. Słowo dziękuję...wszystko zastępuje Emotikon: Język Nie działa także w pełni rozwinięta plansza (przycisk), który to błąd już zgłosiłem. Kwota do zapłaty na fakturze zawiera już ratę za sprzęt....chyba że kolejna już to obejmie. @Piotrekk85 , spójrz w lewo i na prawo, bo cały czas o to się rozbija teraz ten niuans, o którym wcześniej dyskutowaliśmy. Albo jest błąd w kartotece po zmianach.

1 bilingowe.PNG2 biling.PNG3 raty.PNG4 kiks.PNG5 daty.PNG

Pocztę głosową chciałem wyłączyć i wyskoczyła 500, ale po chwili udało się. No i nie widać na obrazkach Flexa...nie szukałem, czy gdzie jest.

2 ODPOW. 2

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Zmiany na koncie MO po "remoncie"

Dziękujemy za zgłoszenie. przyjrzymy się temu. Szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Zmiany na koncie MO po "remoncie"

@Kinga , mogę potwierdzić, że dopiero dzisiaj zobaczyłem z września...strasznie długo aktualizowało.