Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"


kjonca napisał(-a):
ALE WŁAŚNIE TAK ROBIĘ. I NA EKRANIE DO USTAWIENIA NOWEGO HASŁA CAŁY CZAS MAM "Nie spełnia wymagań"

@kjonca, nie krzycz! Spokojnie podejdź do problemu. Jak pojawi się grafika z NMO i przechodzisz do procesu logowania, to widzisz puste pola logowania, czy z podpowiedziami? Pamiętaj, że skoro jeteś na forum, to jest Twoje hasło z czasów rejestracji konta zapamiętane na serwerze Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

Dobra. Udało się. A teraz niech mi ktoś powie gdzie (choćby na przytoczonym przez @Anonim obrazku to ładnie widać) są te wymagania dotyczące hasła, w szczególności, że są potrzebne DWIE cyfry.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

"Pamiętaj, że skoro jeteś na forum, to jest Twoje hasło z czasów rejestracji konta zapamiętane na serwerze Orange. " Co mi o tyle mało daje, że i tak nie mogę się zalogować do MNO 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"


kjonca napisał(-a):
Dobra. Udało się. A teraz niech mi ktoś powie gdzie (choćby na przytoczonym przez @burebusek obrazku to ładnie widać) są te wymagania dotyczące hasła, w szczególności, że są potrzebne DWIE cyfry.

@kjonca, ja nie mówiłem, że potrzebne są dwie cyfry. Dałem jako przykład zmiany hasła, ale wybór należy do Ciebie. Kilka dni wstecz, też się jeden user wkurzał i wówczas u siebie przeprowadziłem taki sam test, jak teraz podpowiadam. Bo w haśle nie były tolerowane znaki specjalne typu @#$%^&*()_+-=,./<>?[]\{}|

2017-10-07 (10).png

Logujesz się tak? https://www.orange.pl/twojekonto i potem https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie? To powinno wklepać hasło i cały proces po nim.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

To nie jest pretensja do Ciebie, tylko do geniuszy z Orange którzy nigdzie nie wyświetlają, że są potrzebne 2 cyfry, podobnie jak nie mówią nic o wymaganej długości hasła. I tyle. Na Twoim obrazku po prostu to ładnie widać.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"


kjonca napisał(-a):

To nie jest pretensja do Ciebie, tylko do geniuszy z Orange którzy nigdzie nie wyświetlają, że są potrzebne 2 cyfry, podobnie jak nie mówią nic o wymaganej długości hasła. I tyle. Na Twoim obrazku po prostu to ładnie widać.


@kjonca, miej na uwadze, że cały czas toczy się "walka" o nowy, ładniejszy i bardziej przejrzysty wgląd do konta i forum też. Dlatego wszystkie błędy zgłaszamy i ten został zgłoszony. Nie od razu Kraków zbudowano i jestem klientem Orange, więc to rozumiem. 

Aha! @kjonca, w zmianie hasła możesz uwzględnić znaki specjalne.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@kjoncaJa proponuje o prawidłowe zaznaczenie rozwiązania.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

"@kjoncaJa proponuje o prawidłowe zaznaczenie rozwiązania."

Tzn?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

@kjonca, @Anonim miał na myśli naszą złotą zasadę. Jeżeli któraś z odpowiedzi pomogła rozwiązać Twój problem, oznaczamy ją jako rozwiązanie, aby inni w podobnej sytuacji mogli je szybciej odnaleźć. W tym przypadku, Twoje oznaczenie nie wskazuje odppwiedzi rozwijającej problem. Proszę, jeżeli możesz, oznacz je prawidłowo. Poza tym, proszę też, doceń pomoc tu uzyskaną... jesteśmy tylko zwykłymi użytkownikami, jak Ty i nie warto wylewać tu frustracji. Pomagamy jak tylko potrafimy. My też czasami popełniamy błędy .Jesteśmy tylko ludźmi 😉


Pozdrawiam
Maciej


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 26
  • 1

Zmiana hasła w nowym "Mój orange"

Kluczową informacją przy rozwiązaniu MOJEGO problemu, była ta o wymaganiu 2 cyfr w haśle. I wiadomość z TĄ informacją została oznaczona. Jeśli wskażecie mi gdzie wcześniej było o tym info, chętnie "przeniosę" wskazanie. Może faktycznie coś przeoczyłem.