Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

 Witam.

Już jakiś czas temu zmieniłem w aplikacji mój orange e-mail do kontaktu ze mną. Niestety co wydaje mi się logiczne a się nie stało nie zmienił się adres do logowania w aplikacji mój orange. Dalej muszę się logować przez e-mail który już został zlikwidowany. Moje pytanie brzmi jak zmienić adres e-mail do logowania w mój orange bez zbędnego gadania z konsultantem? Czytałem że tak można, ale dla mnie to nie jest rozwiązanie problemu.

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

@robertjuchnik konsultant zalatwil by to w kilka sekund. Dlaczego nie chcesz w ten sposob tego zalatwic? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

Nie lubię gadać przez telefon? Od długiego czasu jest z tym problem a nikt nic w tej kwestii nie zrobił. Rozmowa z konsultantem jest półśrodkiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

Zawsze mozesz sprawe zalatwic na czacie. Napisac jest latwiej niz rozmawiac.

https://www.orange.pl/view/kontakt#

Wystarczy tylko przebrnac przez Maxa piszac kilka razy ze chcesz porozmawiac z konsultantem i tyle


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

Wolał bym w aplikacji albo po zalogowaniu na stronie. To chyba nie trudne do realizacji. Przychodzą mi jednorazowe kody na sms a mail jest nie do ruszenia w żaden sposób. Coś tu jest delikatnie mówiąc zepsute.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

Obawiam sie ze bez konsultanta sie nie obejdzie. Przy rejestracji wymagana jest weryfikacja przez konsultanta, wiec aby zmianic adres email, ktory jest loginem do Nowego Moj Orange rowniez konieczna bedzie weryfikacja. Wzgledy bezpieczenstwa. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana e-maila do logowania Mój Orange bez rozmowy z konsultantem

@robertjuchnik też uważam, że konsultant szybciej sprawę zmiany e-mail załatwi. Możesz jeszcze spróbować usunąć konto i założyć ponownie rejestrując się nowym e-mailem. Trwa to dużo dłużej, nawet dzień, dwa. Jednak jak coś pójdzie nieprawidłowo, to będzie potrzebna pomoc konsultanta.