Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgłoś błąd (beta)

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)

@Anonim, czyli miałem rację że to blokowanie wyskakujących okienek.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)

Ej, @Anonim, po co zmieniałeś "rozwiązanie" te grafiki od @Piotrekk85 są faktyczną pomocą, to że ja pierwszy zasugerowałem że w tym problem ma moim zdaniem mniejsze znaczenie. No chyba, że uznamy iż większość średniozaawansowanych użytkowników Edge wie gdzie to sprawdzić i ewentualnie zmienić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zgłoś błąd (beta)

To moja propozycja była. Bo "rozwiązanie" nie moje, nawet nie testuję nowego MO.
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)


Piotrekk85 napisał(-a):
To moja propozycja była. Bo "rozwiązanie" nie moje, nawet nie testuję nowego MO.

Dziękuję @Piotrekk85 i @Misiek62 Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jeszcze pewnie nie raz dam się Wam wykazać Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)

@Piotrekk85  Ty ładnie zilustrowałeś gdzie w Edge są obszary odpowiedzialne za blokowanie... ja tylko wpadłem na to, że to może być jednak to, chociaż @Anonim się wykręcał, że na NO mu okienka wyskakują...

A to czy testujemy to nowe MO, czy nie, to akurat sprawa trzeciorzędnego znaczenia. Chociaż wychodzi na to, że to na czym ten serwis jest budowany ma znaczenie, bo wygląda na to, że to zupełnie inne środowisko niż NO i wymaga odmiennych ustawień przeglądarki.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Zgłoś błąd (beta)

Przyjemnie się czyta takie grzeczności 🙂 jak w kilku powyższych postach.

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)


Adept napisał(-a):

Przyjemnie się czyta takie grzeczności 🙂 jak w kilku powyższych postach.


@Adept, uprzejmości wymieniamy także na priv. To jedyne forum, a zaliczyłem ich kilka, gdzie empatii tutaj tyle, ile za wszystkie w/w Emotikon: Bardzo szczęśliwy Za to cenię ludzi o otwartych umysłach Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zgłoś błąd (beta)


burebusek napisał(-a):

Adept napisał(-a):

Przyjemnie się czyta takie grzeczności 🙂 jak w kilku powyższych postach.


@Adept, uprzejmości wymieniamy także na priv. To jedyne forum, a zaliczyłem ich kilka, gdzie empatii tutaj tyle, ile za wszystkie w/w Emotikon: Bardzo szczęśliwy Za to cenię ludzi o otwartych umysłach Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim, trochę przeskoczę, tak jak TY czasam. Gdzieś napisałeś "rozwiązania wymagają wiedzy technicznej. Czy każdy kierowca zna się na mechanice?" czasami, nie chodzi o to by znać rozwiązania stricte techniczne, a raczej opierać się na doświadczeniu życiowym. Więc prędzej czy później znajdą się tematy w których będziesz mógł się wykazać "pomocniczością" i zasłużysz na "rozwiązanie". 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś błąd (beta)

Pięknie kwitnie miłość między nami i oby tak zawsze 😉 Chociaż czasem pablo wpada w szał 😜 Ale świętokrzyskie scyzoryki tak mają 😜 Wiec czasem przymykajcie oko 😉