Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapomniałem hasła do nmo

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

Zapomniałem hasła do nmo

Mam problem a mianowicie nie mogę zalogować się się do nmo z powodu wymienionego w tytule tematu. Opcja przypomnij hasło nie działa. Na adres email przychodzi co prawda wiadomość z linkiem odnośnie zmiany hasła ale po kliknięciu w odnośnik wyświetla się okno że taka podstrona nie istnieje. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zapomniałem hasła do nmo

@Bieniek_88 To jest niepełny link i w dodatku nieprawidłowy. 

 

W otrzymanym e-mailu jest link Utwórz nowe hasło. Kliknij prawym klawiszem myszy i kopiuj adres do linku. Wklej do okna przeglądarki, ale wygląd powinien przypominać: 

Pokaż szczegóły

Jeżeli we wklejonym linku będzie np: 

Pokaż szczegóły

usuń: 

Pokaż szczegóły

 

Poniżej screen z e-maila do kopiowania linku:

haslo_nmo.jpg

 

Z tego co zauważyłem, to odzyskiwanie hasła wykonujesz na urządzeniu mobilnym. Jak masz możliwość, to wykonaj na pełnej (nie dla urzadzen mobilnych) wersji lub na komputerze laptopie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zapomniałem hasła do nmo

Wejdź na stronę orange pl, wybierz logowanie, wpisz swój adres e-mail, a następnie przypomnienie hasła. Dostaniesz link na e-maila ze zmianą hasła.

 

Możesz jeszcze cały odnośnik z e-maila skopiować bezpośrednio do okna adresu w przeglądarce.

 

Tu masz link bezpośredni:

https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

Zapomniałem hasła do nmo

Pokaż szczegóły
Robię tak jak napisałeś, przychodzi mail z odnośnikiem tylko że po kliknięciu w niego wyświetla komunikat że taka podstrona nie istnieje. Spróbuję jeszcze skopiować ten link tak jak napisałeś od razu w okno przeglądarki. 

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zapomniałem hasła do nmo

@Bieniek_88 Możesz jeszcze zadzwonić do BOK: 510 100 100 lub napisać na czacie: https://www.orange.pl/view/kontakt o odświeżenie hasła. Dostaniesz też link na e-maila ze zmianą hasła.

 

I jeszcze jedno: wyczyść ciasteczka z przeglądarki. Może to też powodować niewłaściwe wyświetlenie strony.

Proponuję również sprawdzenie na innej przeglądarce. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

Zapomniałem hasła do nmo

Wyczyszczenie ciasteczek nie pomogło. Sprawdziłem na różnych przeglądarkach i to samo jest. Przychodzi mail z odnośnikiem tylko że wyświetla się komunikat że taka podstrona nie istnieje. Skopiowany link tak wygląda https://m.poczta.onet.pl/https to wygląda jakby adresu wcale nie było w tym odnośniku. Spróbuję jeszcze skontaktować się z doradcą bo nie wiem co to się stało. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zapomniałem hasła do nmo

@Bieniek_88 To jest niepełny link i w dodatku nieprawidłowy. 

 

W otrzymanym e-mailu jest link Utwórz nowe hasło. Kliknij prawym klawiszem myszy i kopiuj adres do linku. Wklej do okna przeglądarki, ale wygląd powinien przypominać: 

Pokaż szczegóły

Jeżeli we wklejonym linku będzie np: 

Pokaż szczegóły

usuń: 

Pokaż szczegóły

 

Poniżej screen z e-maila do kopiowania linku:

haslo_nmo.jpg

 

Z tego co zauważyłem, to odzyskiwanie hasła wykonujesz na urządzeniu mobilnym. Jak masz możliwość, to wykonaj na pełnej (nie dla urzadzen mobilnych) wersji lub na komputerze laptopie.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 17
  • 0

Zapomniałem hasła do nmo

Pomogło odzyskanie hasła poprzez przeglądarkę na kompie. W wersji mobilnej nie udało się się. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zapomniałem hasła do nmo

@Bieniek_88 ciesze sie, ze zadzialalo. Zapraszam dalej do aktywnego udzialu na Nasz Orange Emotikon: Mrugający