Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Idzie nowe

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

Przy okazji Podarujmy Gigabajty spojrzałem w informacje o beta aplikacji 

1 idzie nowe.PNG2 idzie nowe.PNG

18 ODPOW. 18

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Idzie nowe

@Anonim sprawdzałem na wersji 4.14, ale tam nie ma żadnej wzmianki o akcji. Podarowanie GB można zrobić w wersji apki 5.0 beta, jak wyżej wspomniałeś lub przez stronę www. Nie mogę jednak tego sprawdzić, bo po zalogowaniu dalej mam niepoprawiony błąd na moim koncie. 

Dobrze, że została wprowadzona opcja możliwości wysłania SMS-a

 

Po wysłaniu SMS-a przychodzi komunikat:

"Twoje niewykorzystane GB od teraz będą pomagać innym. Dziękujemy za włączenie się do akcji Pomagajmy Gigabajtami. Razem Mamy wielką moc. Mamy wielką odpowiedzialność. Orange"

 

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

@ketrasaArtur , ja pokazałem z webowej strony co widzę. Podarunek, to tylko wzmianka. Nie masz dostępu do NMO, to jak możesz widzieć w przeglądarce, że będzie och i ach bez błędów. O tym ten wątek. O obdarowywaniu pisałem w innym. Troszkę zakręciłeśEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Idzie nowe

Idzie nowe, ale poszło chyba na piwo, bo do niektórych dojść nie może 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

Ja dopiero zamierzam smartfonem tę ścieżkę przetestować. Na razie wizualny podgląd z PC...pochwalili się, bo wczoraj tego nie było.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Idzie nowe

@Anonim faktycznie, nie wyrobiłem na zakręcie Emotikon: Mrugający Już się poprawiam i zapoznaje z tematem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Idzie nowe

Piotrek, kiedyś do nas dojdzie te nowe. Ino chilkę trza poczekać, co mnie też już okropnie nerwuje Emotikon: sfrustrowany

 

@Anonim Wiedziałem, że już te nowe gdzieś widziałem.

Link poniżej: 

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Testy-aplikacji-M%C3%B3j-Orange-5-0/m-p/154548#M9229

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

@ketrasaArtur , owszem Emotikon: Szczęśliwy  @Wojciech  we wrześniu to pokazał, ale ja mówię, że dzisiaj zobaczyłem oficjalnie na swoim koncie w NMO. Wczoraj tego nie miałem na stronie głównej konta. Kumasz już?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Idzie nowe

Rozumiem. Czyli konto NMO przez WWW już inaczej wygląda. Po nowemu, gdzie ja nie mogę nawet kątem oka zobaczyć przez błąd na moim koncie 404 Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Idzie nowe

@ketrasaArtur , od dłuższego czasu NMO jest w tej formule, tylko czasem coś dorzucą. Chociażby zmiany banerów reklamowych. Podobnie zresztą, jak w serwisie nt. propozycji, czy okazji. Coś w ten deseń.