Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

Witam,

Posiadam kod rabatowy -15% na dowolny abonament. Próbowałem go wykorzystać dwa razy, za każdym razem moje zamówienie było odrzucane, a konsultanci odpowiadali mi, że problemem jest "Ogólny błąd aplikacji". Kod jest aktualny, i jestem pewien, że powinien działać, gdyż znam osobę która bez przeszkód zamówiła umowę z tym dokładnie kodem rabatowym i w jej przypadku zamówienie nie zostało anulowane.

Wysłałem zgłoszenie o numerze: 1503761236, przedwczoraj konsultant dzwonił w sprawie tego złoszenia ale nie byłem w stanie rozmawiać, kazał mi on skontaktować się w innym terminie. Tak też zrobiłem, jednak tym razem konsultant powiedział mi, że mam czekać gdyż zgłoszenie jest jednak ciągle rozpatrywane. O co tu chodzi? Od dwóch tygodni nie jestem w stanie złożyć u Was zamówienia..

Proszę o jakąkolwiek pomoc.

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

Witam
BOK ma czas do 30 dni roboczych. W niektórych przypadkach trwa to jednak krócej ok 7 dni. Pozostaje więc czekać.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

A masz regulamin promocji w ramach której używasz kodu?

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów w sprawie z zamówienie ze strony www, skontaktuj się z infolinią sklepu 510700700.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

Nie, wystarczy mi to, że wszystko wskazuje na problem po stronie Orange, co kilku konsultantów potwierdziło.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

Widocznie kod jest nieprawidłowy.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

Jest prawidłowy ponieważ został zaakceptowany przez system na etapie składania zamówienia. Jest ważny do kwietnia.


Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

Złożenie zamówienia z rabatem powoduje błąd

@TheQuake, wysyłam Ci wiadomość prywatną z prośbą o więcej informacji 😉