Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

Dzien Dobry,

 

Zamówiłem przedłużenie umowy ze względu na oferte na stronie (patrz poniżej), i wyraźnie jest informacja ze rozmowy "w" UE, USA i Kanadzie sa bez limitu, a nie "do". Jednak tak nie jest. Zgłosiłem do Orange blad, ale widze ze nie kwapia się poprawieniem tego na stronie.

 

 

 

 

Orange.png

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

A jest różnica "połączenie międzynarodowe" a "połączenia w roamingu". Objaśnienia są w cenniku.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL


Piotrekk85 napisał(-a):
65

Oczywiście ze jest roznica, slowo "W" wprowadza w błąd moim zdaniem.

 

Będąc w USA dzwonie do Niemiec, jest to polaczenie międzynarodowe, ale tez w roamingu, tak mi się przynajmniej wydaje.

 

PS. Czy mogę cię prosić o link do tego cennika? Może mi się bardziej rozjaśni.

Z gory dziekuje

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

W Orange nie ma czegoś takiego jak "połączenie międzynarodowe w roamingu" (choć w potocznym znaczeniu tego słowa może być). I tak od strony technicznej nawet gdy jesteś w USA i dzwonisz na amerykański numer (nawet jeśli jest w tej sieci roamingowej co korzystasz), to połączenie też jest poniękad międzynarodowe bo odbija się od centrali w Polsce.

Cennik https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006132/4108559056.pdf - w tabeli na pierwszej stronie dwie ostatnie pozycje.

Dalej w cenniku jest objaśnione czym jest połączenie międzynarodowe. A cennik roamingowy zawiera w pierwszym punkcie jakie połączenia (usługi) reguluje https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006151/4108598647.pdf

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

Dziękuję bardzo, mimo wszystko uważam ze powinno byc polaczenia międzynarodowe do..., and nie polaczenia międzynarodowe w...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

To pikuś. Na Twoim screenie z pierwszego wpisu jest coś gorszego - są "połączenia poza UE" bez dopisku czy to międzynarodowe czy roamingowe.

Mamy prośbę do któregoś z moderatorów @Rafał, @Mikołaj lub @Wiktor - o przekazanie dodatkowo dalej gdzie trzeba.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL


Piotrekk85 napisał(-a):
65

Wcale nie uważam ze to pikus, ale dziękuje za wszystkie wyjaśnienie. Upieram się jednak ze gdyby było "Polaczenia międzynarodowe do"... nie byłoby dwuznaczności. Nie musiałbym grzebać po regulaminach i tracić czas. 

 

Pozdrawiam i zycze miłego dnia.

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10931
  • 150

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

Dzięki, że dałeś nam znać @Piotrekk85... Zaraz to przekażemy do osób odpowiadających za prezentowane informacje w tym miejscu.

 

@MarekLima ach te przyimki Emotikon: Smutny. Wspomniałeś o tym, że już ten błąd zgłosiłeś. Zrobiłeś to przez taki boczny, szary przycisk (Zgłoś błąd)?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL


Wiktor napisał(-a):
13 094

@Wiktorproblem zgłosiłem do BOK (czat) dzisiaj rano. 

Anonim

Nie dotyczy

Uwaga - oszustwo na stronie Orange Multipak XL/Multipak XXL

@MarekLimaw  USA czy Kanadzie to korzysta się z usług lokalnych Operatorów, chyba żeś Minister to sim Orange bo koszty pokryją Podatnicy. Cenniki i regulaminy mają luki w opisie ale będąc trochę obeznany nie trzeba w to spoglądać, tam gdzie drogo po prosu korzystam z lokalnego Operatora a sim krajowe wyłączam by nie zbankrutować, nie widzę więc żadnego Oszustwa, można węszyć takie coś wszędzie, ale to prowadzi do Paranoi, wszędzie gdzie transakcje robię pełno niedomówień, czasem Prawnika trzeba zatrudnić, takie czasy i tyle.