Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Tylko jeden 🙂 Dzięki wielkie za odpowiedź 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

   @Anonim 

W aplikacji również nie ma owego pakietu, ( chodzi o NMO ) w Starym Mój Orange ten pakiet jest widoczny i wciąż można go modyfikować 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Dzięki @Jarek za rzetelną odpowiedź gdyż o tym pojęcia nie miałam ( prędzej zwaliłabym tego chochlika na mój nie do końca sprawny wzrok Emotikon: Mrugający ) Oczywiście doładowuję pakiet kodem USSD, i mam cichą nadzieję, że ten pakiet pozostanie bo w końcu za 9 zł. z możliwością modyfikowania owego pakietu można sobie od czasu do czasu dość długo pogadać z rodzinką która mieszka na drugim końcu Polski 🙂 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

W aplikacji na Androida nie ma podziału na stary i nowy Mój Orange według mnie. Ja mam ten pakiet, mogę go kupić. Jeśli się myle, to niech mnie ktoś poprawi.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

@Anonim

Dziwne jak dla mnie, ponieważ mam dwa konta w aplikacji ( jedno jest w Starym drugie w Nowym Mój Orange. Mogę powyższy pakiet zakupić jedynie w pierwszym - czyli raczej podział jest. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Mam już Nowe Mój Orange. Dziś utworzyłem przez czat. Appka chyba jednak korzysta z starego konta, bo nie ma takiego odświeżania danych jak na Nowym Mój Orange na stronce.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Tak, aplikacja korzysta ze starego Mój Orange, dlatego odświeżanie danych jest znacznie wolniejsze. No i konieczne jest używanie starych danych dostępowych (login/numer + Hasło zamiast adresu e-mail).

W przyszłym roku, planujemy wydać aplikację opartą na nowym mój Orange, wtedy korzystanie z aplikacji powinno być już czystą przyjemnością 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

A co z tymi co mają tylko stare MO?

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

Migracja do Nowego Mój Orange będzie obligatoryjna. Stary serwis idzie na śmieci 😉
Nowa aplikacja raczej nie zostanie wydana, dopóki nie zostanie stworzony mechanizm migracji dla wszystkich klientów. Pozostałe kwestie to już duże znaki zapytania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Utworzenie konta w Nowym Mój Orange

A jak ktoś ma kilka kartotek prepaid to też będzie migrowany? 😉