Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transmisja danych - zliczanie w Mój Orange


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 23
  • 0

Transmisja danych - zliczanie w Mój Orange

Ze względu na to, ze staram się kontrolować na bieżąco poziom wykorzystania pakietów danych śledzę codziennie informacje w MO. Dziwne rzeczy się tam dzieją. 1. Pomimo tego, że z połaczeń inernetowych korzystam codziennie to naliczanie przesłanych danych odbywa się skokowo, co kilka dni. 2. Wartości raz już podane w wykazie potrafią się zmienić po ilku dniach. 3. Suma transferu w zakładce [Bieżace wykorzystanie / przeanalizuj] jest niezgodna - i to często o kilka GB - z ilością danych pozostałych do wykorzystania w zakładce [Bieżace wykorzystanie / W skrócie]. Czy można ufać w to, że komputery Orange potrafią poprawnie liczyć?

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Transmisja danych - zliczanie w Mój Orange

Nie, nie można ufać. Warto przed korzystaniem z aplikacji zapoznać się z jej regulaminem. Jest tam mowa o całkowitym wyłączeniu odpowiedzialności za poprawność przekazywanych informacji. Opisane sytuacje wynikają z dziwnych zasad rozliczenia internetu. Lepiej śledzić do przez przeglądarkę (tam dane są szybciej). Ponadto raz na kilka godzin mógłbyś rozłączyć skutecznie połączenie z internetem - wtedy widać dokładniej kiedy wykorzystałeś ile GB. Jeśli korzystasz z internetu w trybie non stop, to będzie na mój Orange gdy z różnych względów będzie zakończona w systemach bilingowych Orange.